Adapter szybkiego licznika FX3U-4HSX-ADP

  • Adapter szybkiego licznika FX3U-4HSX-ADP

FX3U-4HSX-ADP jest kodem produktu, pod którym zamówisz w naszym sklepie Magsteron specjalny adapter szybkiego licznika dla PLC firmy Mitsubishi. Oferowany model posiada 4 wejścia o częstotliwości 200 kHz, a do zasilania wykorzystuje napięcie o znamionowej o wartości 5 V i 24 V DC. Urządzenie do dedykowane jest kompaktowym sterownikom logicznym z serii FX3U, które należą do systemu Mitsubishi MELSEC-F.

Adapter szybkiego licznika FX3U-4HSX-ADP

FX3U-4HSX-ADP jest adapterem należącym do hierarchii produktów IAD213, a także zajmującym 10 pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Wskaźnik ABC dla tego modelu to B, co oznacza ograniczoną dostępność magazynową. Oferowany przez nas adapter pobiera sygnały z enkodera obrotowego, którego wyjściem jest szybki licznik. Do jednostki centralnej sterownika Mitsubishi możesz podłączyć maksymalnie dwa takie moduły. Poza adapterem w zestawie z oferowanym przez nas produktem znajduje się też instrukcja obsługi.

Dane i parametry

Moduł szybkiego licznika dostępny w naszym asortymencie posiada wymiary, które wynoszą 17,6 mm szerokości, 89,5 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 0,08 kg wagi. Gabaryty opakowania sięgają z kolei 11 cm szerokości, 11 cm długości, 5 cm wysokości oraz 0,605 cdm objętości przy 0,156 kg masy brutto. Produkt ten został opracowany przez firmę Mitsubishi zgodnie z RoHS, cUL, Ul i CE, a także posiada atesty wysyłkowe KR, NK, RINA, LR, BV, DNV, GL i ABS.

Specyfikacja techniczna

Moduł szybkiego licznika dostępny w ofercie Magsteronu jest przystosowany do montażu zarówno na szynie DIN, jak i bezpośrednio z wykorzystaniem śrub. Procedura instalacji zawsze powinna się odbywać przy wyłączonym zasilaniu. Montaż należy przeprowadzić po odłączeniu poszczególnych kabli podłączonych do jednostki centralnej programowalnego sterownika logicznego Mitsubishi. Maksymalna częstotliwość wejściowa licznika programowego odpowiada tej, przy której CPU posiadanego modelu PLC zlicza impulsy przez wejście terminalu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.711,40 PLN

Brutto: 2.105,02 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt