Moduł regulacji temperatury FX3U-4LC

  • Moduł regulacji temperatury FX3U-4LC

FX3U-4LC to moduł regulacji temperatury, który możesz wykorzystać razem z programowalnym sterownikiem logicznym firmy Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie produkt posiada na wyposażeniu 4 wejścia analogowe, a także 4 wyjścia tranzystorowe. Moduł przeznaczony do regulacji temperatury jest zasilany przez 24 V DC, a kompatybilne z nim jednostki centralne to FX3U z serii MELSEC-F. Produkt obsługuje pętlę PID.

Moduł regulacji temperatury FX3U-4LC

FX3U-4LC należy do produktów w hierarchii IAD213, a także zewnętrznej grupy materiałowej na 10 pozycji standardowej. Jego wskaźnik ABC w katalogu producenta to A, co oznacza pełną dostępność magazynową. Oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron moduł regulacji temperatury posiada wejścia typu RTD i jest kompatybilny z czujnikami PT100, JPT100 oraz PT1000. Obsługiwane typy termopary to K, J, S, R T, EN, B, PLII, U oraz L.

Dane i parametry

Podobnie jak inne moduły przeznaczone dla sterowników Mitsubishi FX3U z serii MELSEC-F oferowany produkt charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Wysokość wynosi 90 mm, a szerokość 90 mm przy głębokości 86 mm oraz wadze zaledwie 0,4 kg. Kompaktowe są też logistyczne wymiary opakowania, które sięgają 11 cm wysokości, 13 cm szerokości oraz 12 cm długości przy objętości 1716 cdm oraz masie brutto 0,550 kg. Moduł regulacji temperatury oferowany w Magsteronie jest w pełni zgodny z CE, RoHS oraz UL/cUL.

Specyfikacja techniczna

Moduł ten obsługuje wejścia czujników temperatury z termopar i termometrów rezystancyjnych jako wejścia mikronapięciowe. Obsługuje dwa układy wyjść, moc grzewczą i moc chłodzenia oraz wykonuje kontrolę chłodzenia czy regulację kaskadową poprzez połączenie dwóch pętli sterowania - pętli nadrzędnej i pętli podrzędnej. Produkt realizuje sterowanie za pomocą zewnętrznych wejść i wyjść analogowych, a także strojenie automatyczne oraz startowe. Moduł może automatycznie obliczać i ustawiać stałe PID w oparciu o charakterystykę odpowiedzi celu regulacji, np. po uruchomieniu regulacji lub zmianie wartości zadanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.223,10 PLN

Brutto: 2.734,41 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt