Interfejs komunikacyjny CCLink FX3U-64CCL

  • Interfejs komunikacyjny CCLink FX3U-64CCL

FX3U-64CCL to sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron interfejs komunikacyjny CC-Link, przeznaczony dla kompaktowych sterowników PLC firmy Mitsubishi. Oferowany produkt działa jako moduł łączący jednostkę centralną FX3U, FX3UC oraz FX3G do sieci CC-Link. Interfejs ten spełnia funkcję inteligentnej stacji, do której można podłączyć maksymalnie jeden programowalny sterownik logiczny firmy Mitsubishi z serii MELSEC-F.

Interfejs komunikacyjny CCLink FX3U-64CCL

FX3U-64CCL jest interfejsem komunikacyjnym, który w katalogu marki Mitsubishi został przypisany do hierarchii produktów IAD213. Urządzenie to zalicza się do zewnętrznej grupy materiałowej na 10 standardowej pozycji, a w klasie ABC posiada wskaźnik A i jest dostępne bezpośrednio z magazynu. Oferowany produkt pozostaje kompatybilny z CC-Link w wersji zarówno 1.10, jak i 2.00. Interfejs ten pozwala dzięki temu na rozszerzoną transmisję cykliczną, co ułatwia obsługę zadań wymagających wielokrotnego przetwarzania danych przez sterownik logiczny.

Parametry i dane

Interfejs komunikacyjny CC-Link dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron posiada małe gabaryty. Jego wysokość wynosi 90 mm, podczas gdy szerokość to 55 mm przy głębokości sięgającej 87 mm oraz wadze 0,3 kg. Produkt jest dostępny w opakowaniu mierzącym 9,5 cm długości, 9,5 cm szerokości oraz 9,5 cm wysokości przy objętości 0,857 cdm oraz masie brutto 0,312 kg. Oferowany interfejs Mitsubishi opracowano zgodnie z EAC, cUL, UL, CE oraz RoHS.

Specyfikacja techniczna

Dostęp do jednostki centralnej sterownika Mitsubishi z serii MELSEC-F uzyskiwany jest poprzez QCPU w trybie Q. W procesie tym niezbędne jest zastosowanie oprogramowania GX Developer w wersji odpowiedniej dla posiadanego modelu PLC. Za pomocą tego narzędzia można zapisywać i odczytywać dane, a także przeprowadzać ich weryfikację, monitorować całe partie urządzeń oraz wykonywać pełne testy systemu sterowania z wykorzystaniem jednostek centralnych Mitsubishi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.066,40 PLN

Brutto: 1.311,67 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt