Moduł master Progfibus DPFX3U-64DP-M

  • Moduł master Progfibus DPFX3U-64DP-M

FX3U-64DP-M to moduł komunikacyjny do realizacji połączeń Profibus DP Master, dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego Magsteron jako produkt rozszerzający dla programowalnych sterowników logicznych cenionej firmy Mitsubishi. Po podłączeniu do jednostki centralnej CPU możesz za jego pomocą odczytywać dane wejściowe z DP Slave oraz zapisywać je do DP Slave. Bezpośrednio do PLC da się podłączyć jeden taki moduł.

Moduł Master Profibus DP - FX3U-64DP-M

FX3U-64DP-M jest modułem zaliczanym do hierarchii produktów IAD213, który zajmuje 10. pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Model ten posiada wskaźnik A w klasie ABC, co oznacza jego pełną dostępność z magazynu. Oferowany produkt jest modułem sieciowym, przeznaczonym dla kompaktowych sterowników FX3U z rodziny MELSEC-F. Urządzenie to posiada interfejs sieciowy typu PROFIBUS-DP oraz obsługuje komunikację z szybkością 9,6-12 Mbps. Moduł da się podłączyć do sieci standardowym złączem 9-pinowym D-SU B oraz dwużyłową skrętką ekranowaną, zgodną z normą EN 50170.

Dane i parametry

Moduł komunikacyjny dostępny w Magsteronie charakteryzuje się kompaktową konstrukcją. Wysokość produktu to 90 mm, podczas gdy szerokość wynosi 43 mm przy głębokości 87 mm oraz wadze 0,2 kg. Gabaryty logistyczne opakowania to z kolei 9 cm wysokości, 10 cm szerokości oraz 10 cm długości przy objętości 0,900 cdm oraz masie brutto 0,207 kg. Oferowany przez nas produkt jest zgodny z EAC, RoHS, UL oraz cUL. Urządzenie posiada też certyfikaty transportowe LR, DNV i GL.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w naszym sklepie moduł komunikacyjny może kontrolować maksymalnie 64 urządzeniami podrzędnymi Slave za pomocą reparatorów w sieci PROFIBUS-DP. Produkt ten jest w stanie przesyłać dane wejść i wyjść oraz komunikaty, w tym informacje cykliczne, acykliczne oraz diagnostyczne i alarmowe. Dostępny w Magsteronie moduł komunikacyjny obsługuje też globalną kontrolę. Konfiguracja tego modelu dedykowanego PLC firmy Mitsubishi odbywa się za pomocą oprogramowania sieciowego GX Configurator-DP.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.227,40 PLN

Brutto: 2.739,70 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt