Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/DS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/DS

FX3U-64MR/DS to oferowana w Magsteronie jednostka centralna nowoczesnego sterownika japońskiej marki Mitsubishi. Model PLC dostępny w naszym sklepie internetowym zalicza się do rodziny produktowej FX3U, która należy do najchętniej wybieranych rozwiązań z serii MELSEC-F. Urządzenie to posiada kompaktowe wymiary, a przy tym zapewnia optymalną szybkość pracy oraz wysoką funkcjonalność. Wszystko to przekłada się na bogaty zakres zastosowań w automatyce przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/DS

FX3U-64MR/DS to sterownik programowalny, który do zasilania wykorzystuje napięcie 24 V DC. Oferowana w naszym sklepie internetowym jednostka centralna charakteryzuje się pamięcią programu 64K kroków, a także zestawem 32 zintegrowanych wejść cyfrowych oraz 32 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Urządzenie to posiada wyjścia typu przekaźnikowego. Sterownik PLC marki Mitsubishi oferuje łącznie 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a z uwzględnieniem zdalnych wejść i wyjść 384 punków. Oferowany model z serii MELSEC-F da się rozbudować poprzez zastosowanie produktów rozszerzających.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w Magsteronie sterownik Mitsubishi odznacza się czasem cyklu, który wynosi 65 ns dla LD oraz 642 ns dla MOV. Urządzenie posiada interfejs RS-422 oraz opcjonalny USB, co gwarantuje spore możliwości komunikacyjne. Dostępny w naszym sklepie PLC dysponuje akumulatorem buforowym. Na wyposażeniu znajduje się solidna obudowa, której klasa ochrony to IP10. Sterownik możesz dzięki temu użytkować w temperaturze otoczenia w szerokim zakresie, od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza.

Dane i parametry

Mitsubishi FX3U w tej wersji jest kompaktowym urządzeniem, którego wymiary sięgają 90 mm wysokości, 220 mm szerokości oraz 86 mm głębokości przy wadze 1 kg. Oferowany w Magsteronie model sterownika jest zgodny z RoHS, a także posiada atesty EAC, CE czy UL/cUL. Urządzenie to dysponuje również odpowiednimi certyfikatami wysyłkowymi, do których można zaliczyć RINA, KR, DNV, ABS, GL, LR, BV oraz NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.214,00 PLN

Brutto: 5.183,22 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt