Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/ES

FX3U-64MR/ES jest oferowaną w naszym sklepie internetowym jednostką centralną PLC. Urządzenie cenionej japońskiej marki Mitsubishi zalicza się do serii produktowej MELSEC-F, a także rodziny urządzeń FX3U. Ze względu na wysoką funkcjonalność, bogaty zakres dostępnych opcji oraz dużą szybkość pracy, model ten z powodzeniem sprawdza się w licznych zastosowaniach w obszarze nowoczesnej automatyki przemysłowej. Do zalet tego urządzenia należy jego wyjątkowo kompaktowa budowa.

Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/ES

FX3U-64MR/ES jest programowalnym sterownikiem logicznym, który do zasilania wykorzystuje napięcie z zakresu 100-240 V AC. Oferowane urządzenie marki Mitsubishi charakteryzuje się pamięcią programową 64K kroków. Dostępny w naszym sklepie model z serii MELSEC-F wyposażono w 32 wbudowane wyjścia cyfrowe, a także 32 wbudowane wejścia cyfrowe. Oferowany sprzęt dysponuje wyjściami typu przekaźnikowego. Łączna ilość lokalnych punktów wejść i wyjść to 256, natomiast przy uwzględnieniu punktów zdalnych dochodzi ona do 384.

Dane i parametry

Programowalny sterownik Mitsubishi z serii MELSEC-F dostępny w naszym sklepie Magsteron charakteryzuje się czasem cyklu LD na poziomie 65 ns, a także czasem cyklu MOV wynoszącym 642 ns. Urządzenie jest wyposażone w interfejs RS-422 oraz opcjonalną obsługę USB, co zapewnia spore możliwości połączeniowe i komunikacyjne. Oferowany PLC marki Mitsubishi pobiera 45 W mocy oraz dysponuje akumulatorem buforowym. Klasa ochrony tego modelu wynosi IP10, co zapewnia odpowiednią izolację i wytrzymałość.

Specyfikacja techniczna

Sterownik FX3U dostępny w naszym asortymencie możesz użytkować w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza, dzięki czemu jest on przystosowany do pracy w różnych środowiskach. Oferowany produkt Mitsubishi odznacza się uniwersalnymi wymiarami, wynoszącymi 90 mm wysokości, 220 mm szerokości oraz 86 mm głębokości przy wadze sięgającej 1 kg. Sterownik jest zgodny z RoHS, EAC, UL/cUL oraz CE, a także posiada certyfikaty wysyłkowe RINA, LR, GL, BV, ABS, DNV, KR oraz NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.214,00 PLN

Brutto: 5.183,22 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt