Panel HMI FX3U-7DM

  • Panel HMI FX3U-7DM

FX3U-7DM to moduł wyświetlacza dedykowany programowalnym sterownikom logicznym Mitsubishi z serii FX3U. Oferowany w Magsteronie produkt jest przystosowany do instalacji bezpośrednio na przedniej części obudowy jednostki centralnej lub montażu w szafie za pomocą kabla połączeniowego i uchwytów. Moduł wyświetlacza posiada funkcję podświetlenia ekranu.

Moduł wyświetlacza FX3U-7DM

FX3U-7DM to nowoczesny sprzęt przeznaczony do monitorowania i regulacji urządzeń współpracujących ze sterownikiem logicznym Mitsubishi. Oferowany model posiada funkcje wyświetlania komunikatów, a także czyszczenia pamięci. Na ekranie mogą być prezentowane litery alfabetu, cyfry oraz znaki japońskie w 4 wierszach po 16 znaków. Moduł jest zasilany przez 5 V DC / 20 mA z jednostki centralnej CPU programowalnego sterownika logicznego.

Dane i parametry

Produkt oferowany w Magsteronie należy do hierarchii IAD213 oraz zewnętrznej grupy materiałowej 10 na pozycji standardowej, a jego wskaźnik B w skali ABC oznacza ograniczoną dostępność z magazynu. Moduł ten jest dedykowany sterownikom z serii MELSEC-F i zapewnia kompatybilność z CPU w wersjach FX3U oraz FX3UC. Wymiary produktu to 48 mm szerokości, 35 mm wysokości oraz 20 mm głębokości, podczas gdy waga wynosi 0,02 kg. Opakowanie ma 18 cm długości, 10 cm szerokości i 4 cm wysokości przy objętości 0,720 cdm oraz masie brutto 0,054 kg.

Specyfikacja techniczna

Moduł wyświetlacza dostępny w naszym asortymencie jest opracowany zgodnie z RohS, CE i EAC, a także posiada certyfikaty transportowe BV, LR, RINA, NK, KR i DNV GL. Na wyświetlaczu urządzenie prezentuje aktualny czas i monitorowany stan sterownika. Przycisk ESC pozwala na anulowanie realizowanych operacji, a także cofanie do poprzedniego ekranu. Użytkownik może łatwo przesuwać kursor lub ustawiać wartości przyciskami "+" i "-" oraz "OK". Za pomocą złącza da się szybko i bezpośrednio podłączyć moduł wyświetlacza do jednostki centralnej programowalnego sterownika logicznego Mitsubishi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 355
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 593,40 PLN

Brutto: 729,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt