Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/DS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/DS

FX3U-80MR/DS to numer katalogowy, za pomocą którego możesz zamówić w naszym sklepie internetowym wyjątkowo wydajny sterownik logiczny. Oferowany w Magsteronie model PLC to FX3U marki Mitsubishi, wyróżniający się bogatym zakresem funkcji oraz przystępnością obsługi. Urządzenie posiada też uproszczoną konfigurację oraz niewielkie gabaryty. Na jego wyposażeniu dostępne są wejścia i wyjścia, których liczbę możesz zwiększyć za pomocą modułów rozszerzających.

Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/DS

FX3U-80MR/DS oferujemy w formie jednostki centralnej CPU, która z powodzeniem realizuje liczne operacje związane z komunikacją, pozycjonowaniem i sterowaniem. PLC w tej wersji to urządzenie wyjątkowo funkcjonalne, pozwalające na obsługę szybkich liczników z dodatkowym przystosowaniem wydajności do parametrów działającego systemu automatyki. Oferowany sterownik wykorzystuje do pracy interfejs sieci typu SCNETIII, dzięki czemu umożliwia pozycjonowanie szybkich wyjść impulsowych. CPU da się rozbudować o dodatkowe moduły komunikacyjne.

Parametry techniczne

Programowalny sterownik logiczny Mitsubishi FX3U pracuje pod napięciem zasilania o wartości znamionowej 24 V DC. Urządzenie to dysponuje łącznie 40 wejściami i 40 wyjściami cyfrowymi typu przekaźnikowego, a także pamięcią programową 64 kB. Jednostka CPU zapewnia obsługę 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, które dodatkowo można poszerzyć do 384 po zastosowaniu zdalnych punktów wejść i wyjść. Urządzenie osiąga czas cyklu 65 ns przy LD oraz 642 ns przy MOV. Produkt wyposażono też w interfejs RS-422.

Dane i specyfikacja

Pobór mocy przez oferowany sterownik wynosi 45 W. Urządzenie dysponuje buforową baterią, a także obudową w klasie ochrony IP10. Produkt marki Mitsubishi może być eksploatowany w środowisku, którego temperatura otoczenia wynosi minimalnie 0 stopni C i maksymalnie 55 stopni C. Jednostka centralna CPU ma 86 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 285 mm szerokości, z kolei waga wynosi 1,2 kg. Urządzenie posiada certyfikaty LR, KR, RINA, NK, GL, DN, BV i ABS, a także jest zgodne z normami CE, cUL, EAC i CE.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.906,30 PLN

Brutto: 6.034,75 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt