Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/ES

FX3U-80MR/ES - taki numer produktu posiada jednostka centralna CPU sterownika logicznego FX3U. Oferowany w Magsteronie model firmy Mitsubishi to wysokiej klasy urządzenie, które posiada szereg innowacyjnych funkcji. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, a także uproszczona konfiguracja. Jednostka centralna PLC w tej wersji posiada wbudowane wejścia i wyjścia, jednak jego standardową specyfikację można poszerzyć za pomocą dodatkowych modułów.

Sterownik Mitsubishi FX3U-80MR/ES

FX3U-80MR/ES to model PLC, który idealnie nadaje się do realizacji rozmaitych zadań w zakresie sterowania, komunikacji czy pozycjonowania. Urządzenie dostępne w naszym asortymencie dysponuje wieloma przydatnymi funkcjami, takimi jak obsługa szybkich liczników z dostosowywaniem poziomu wydajności względem parametrów systemu. Oferowany sterownik logiczny korzysta z funkcjonalnego interfejsu sieci SCNETIII, za pomocą którego możesz pozycjonować szybkie wyjścia impulsowe. Jednostkę da się też rozszerzyć przy użyciu modułów komunikacji szeregowej oraz sieciowej.

Specyfikacja techniczna

Sterownik Mitsubishi FX3U w tej wersji jest zasilany napięciem o wartości znamionowej 100-240 V AC. Pamięć programowa jednostki wynosi 64 kB. Urządzenie posiada na wyposażeniu zestaw 40 wejść i 40 wyjść cyfrowych, z czego te ostatnie są typu przekaźnikowego. Łączna liczba lokalnych punktów wejść i wyjść wynosi 256, natomiast po dodaniu zdalnych punktów wejść i wyjść wzrasta do 384. Sterownik odznacza się czasem cyklu LD na poziomie 65 ns, a w przypadku MOV na poziomie 642 ns. CPU posiada port RS-422.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi oferowany przez Magsteron charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 50 W. Urządzenie wyposażono w baterię buforową, a klasa ochrony to IP10. PLC możesz użytkować w otoczeniu, którego temperatura wynosi od 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Szerokość sterownika to 285 mm, natomiast jego wysokość sięga 90 mm przy głębokości 86 mm oraz wadze 1,2 kg. Urządzenie otrzymało deklaracje zgodności z EAC, CE, UL i cUL, a także certyfikaty NK, KR, DNV, ABS, RINA, LR, GL i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.906,30 PLN

Brutto: 6.034,75 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt