Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/ESS

FX3U-80MT/ESS to programowalny sterownik logiczny firmy Mitsubishi. Podobnie jak inne modele z serii FX3U, oferowane urządzenie jest wyjątkowo nowoczesne i funkcjonalne. Jednostka centralna dostępna w Magsteronie wyróżnia się przy tym kompaktowymi wymiarami, a także uproszczoną konfiguracją. CPU w tej wersji posiada zintegrowane wejścia i wyjścia, natomiast jego standardową specyfikację możesz rozszerzyć za pomocą dodatkowych produktów.

Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/ESS

FX3U-80MT/ESS to PLC, który doskonale sprawdza się do realizacji różnych zadań w zakresie pozycjonowania, sterowania i komunikacji. Oferowane przez nas urządzenie obsługuje wiele przydatnych funkcji, w tym szybkie liczenie z wydajnością dostosowaną do indywidualnych potrzeb systemu. Sterownik ten korzysta z innowacyjnego interfejsu sieci SCNETIII czy pozycjonowania szybkim impulsowym wyjściem. Jednostkę CPU możesz rozszerzyć o moduły komunikacyjne różnych sieci czy moduły protokołów komunikacji szeregowej.

Specyfikacja techniczna

Oferowana jednostka centralna zasilana jest napięciem 100-240 V AC. Na wyposażeniu znajduje się pamięć programowa 64 kB, a także zestaw zintegrowanych 40 wejść cyfrowych i 40 wyjść cyfrowych typu tranzystorowego. Liczba lokalnych punktów wejść i wyjść to 256, natomiast ilość zdalnych punktów wejściowych i wyjściowych sięga 384. Dostępny w Magsteronie sterownik charakteryzuje się czasem cyklu LD na poziomie 65 ns, a także czasem cyklu MOV na poziomie 642 ns.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi FX3U oferowany przez nasz sklep internetowy posiada port RS-422. Urządzenie pobiera 45 W mocy i dysponuje buforową baterią, natomiast stopień jego ochrony to IP10. Jednostkę centralną możesz użytkować w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Model ten charakteryzuje się szerokością 285 mm, wysokością 90 mm oraz głębokością 86 mm, natomiast jego waga wynosi 1,2 kg. Urządzenie posiada deklaracje zgodności z EAC, CE, UL i cUL, a także certyfikaty BV, ABS, DNV, LR KR, RINA i NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.906,30 PLN

Brutto: 6.034,75 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt