Adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego FX3U-8AV-BD

  • Adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego FX3U-8AV-BD

FX3U-8AV-BD to dostępny w Magsteronie adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego firmy Mitsubishi. Produkt ten obsługuje 8 punktów i został opracowany z myślą o programowalnych sterownika logicznych, które należą do serii kompaktowych PLC w systemie MELSEC-F. Urządzenie jest kompatybilne z jednostkami centralnymi CPU w wersjach FX3U oraz FX3UC-32MT-LT(-2).

Adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego FX3U-8AV-BD

FX3U-8AV-BD to produkt umiejscowiony przez producenta w hierarchii IAD213 zajmujący 10 pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Urządzenie posiada wskaźnik C w skali ABC, a więc jest niemagazynowany i produkowany na zamówienie przez firmę Mitsubishi. Oferowany adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego wyposażony został w osiem analogowych nastaw, a także może być stosowany jako zegar analogowy. Poza produktem w zestawie znajduje się też etykieta układu timera, komplet dwóch wkrętów samogwintujących M3 do montażu oraz instrukcja obsługi.

Dane i parametry

Oferowany w Magsteronie adapter charakteryzuje się głębokością 53,5 mm, wysokością 46,1 mm oraz szerokością 19,6 mm, natomiast jego waga wynosi 0,02 kg. Urządzenie to dostarczane jest w opakowaniu o wymiarach 3,2 m wysokości, 10,0 cm szerokości i 18,0 cm długości, którego masa brutto to 0,051 kg przy objętości 0,576 cdm. Adapter ten posiada specyfikację zgodną z RoHS oraz CE.

Specyfikacja techniczna

Adapter analogowego zadajnika potencjometrycznego dostępny w naszym asortymencie jest zasilany przez napięcie 5 V DC, dostarczane wewnętrznie z jednostki centralnej sterownika PLC. CPU może korzystać z maksymalnie jednego rozszerzenia tego typu. Funkcja komunikacji nie jest dostępna na kanale 1 wówczas, gdy instrukcję realizuje program adaptera. Przed rozpoczęciem montażu oferowanego w Magsteronie produktu należy pamiętać o wyłączeniu zasilania jednostki centralnej sterownika logicznego PLC. Konieczne jest też odłączenie poszczególnych kabli podłączonych do CPU, a następnie zdemontowanie urządzenia z szyny DIN.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 202,10 PLN

Brutto: 248,58 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt