Moduł komunikacyjny CAN FX3U-CAN

  • Moduł komunikacyjny CAN FX3U-CAN

FX3U-CAN to wyprodukowany specjalnie dla programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi moduł komunikacyjny CAN, pozwalający na obsługę z wykorzystaniem interfejsu sieciowego CANopen. Produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron jest dedykowany kompaktowym PLC z serii FX3U, należących do rodziny MELSEC-F.

Moduł komunikacyjny CAN FX3U-CAN

FX3U-CAN to produkt wpisany przez producenta do hierarchii IAD213, który w grupie materiałowej zewnętrznej ulokowany jest na 10 pozycji standardowej. Urządzenie to posiada wskaźnik B w systemie ABC, co oznacza jego ograniczoną dostępność z magazynu. Oferowany w Magsteronie moduł sieciowy umożliwia sterownikom PLC w wersjach FX3U, FX3UC, FX3G oraz FX3GC realizację połączeń z systemem CANopen. Produkt ten pozwala na elastyczne przesyłanie danych szeregowych między różnymi węzłami z poziomu magistrali CAN.

Parametry i dane

Oferowany przez nas produkt charakteryzuje się szerokością 43 mm, głębokością 87 mm i wysokością 90 mm, a także wagą 0,2 kg. Wymiary logistyczne opakowania to z kolei 10,0 cm długości, 9,4 cm wysokości i 9,8 cm szerokości przy objętości 0,921 cdm oraz masie brutto sięgającej 0,207 kg. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność tego modułu rozszerzającego z RoHS, UL, cUL, EAC oraz CE, a także odpowiednie certyfikaty wysyłkowe - RINA, DNV, BV, LR, GL, KR czy NK.

Specyfikacja techniczna

Moduł komunikacyjny CAN dostępny w naszym asortymencie zapewnia szybką i prostą komunikację, która jest realizowana przy wykorzystaniu danych binarnych jako wejść i wyjść oraz danych liczbowych. Wszystkie węzły CANopen są przystosowane do przesyłania danych, a niektóre z nich mogą też jednocześnie wysyłać żądania do magistrali CAN. Istnieje też funkcja nadawania priorytetów komunikatom przesyłanym w ten sposób. Poszczególne stacje wejść i wyjść oraz urządzenia można podłączać do magistrali CAN, a następnie przesyłać informacje do modułu i samego sterownika. Wszystkie węzły w sieci CANopen zapisują dane do pozostałych węzłów sieci, a ich fragmenty mają unikalne numery identyfikacyjne.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.543,70 PLN

Brutto: 1.898,75 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt