Adapter komunikacyjny FX3U-CNV-BD

  • Adapter komunikacyjny FX3U-CNV-BD

FX3U-CNV-BD to dedykowany programowalnym sterownikom logicznym Mitsubishi adapter komunikacyjny, wykorzystywany do realizacji połączeń przez specjalne moduły funkcyjne MELSEC-F. Oferowane w naszym sklepie internetowym Magsteron urządzenie jest podłączane do PLC za pomocą karty rozszerzeń. Adaptery specjalne mogą zajmować maksymalnie 6 jednostek, na co składają się 4 analogowe adaptery i 2 adaptery do komunikacji.

Adapter komunikacyjny FX3U-CNV-BD

FX3U-CNV-BD jest produktem należącym do hierarchii katalogowej IAD213, a także zajmującym 10 pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Jego wskaźnik ABC to A, co zapewnia bezpośrednią dostępność z magazynu. Oferowany adapter komunikacyjny jest przeznaczony dla kompaktowych jednostek centralnych Mitsubishi, a konkretnie FX3U oraz FX3UC-32MT-LT(-2). CPU pozwala na obsługę maksymalnie jednego rozszerzenia tego typu, a szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji systemu znajdują się w instrukcji obsługi dołączonej do zestawu.

Parametry i dane

Adapter komunikacyjny dostępny w Magsteronie wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Jego parametry to wysokość 46,1 mm wysokości, 19,6 mm szerokości oraz 53,5 mm głębokości przy wadze sięgającej jedynie 0,01 kg. Gabaryty opakowania wynoszą z kolei 4,0 cm wysokości, 10 cm szerokości oraz 18 cm długości przy 0,042 kg masy brutto oraz objętości 0,720 cdm. Oferowany przez nas adapter jest wyprodukowany zgodnie z CE, EAC i RohS. Dostępne certyfikaty transportowe to RINA, BV, ABS, LR, DNV, KR, GL i NK.

Specyfikacja techniczna

Adapter komunikacyjny sprzedawany w naszym sklepie internetowym posiada dedykowane otwory montażowe. Na etapie instalacji należy upewnić się, że wszystkie szczeliny są wolne od szczątek po przewodach czy wierceniu. Nie powinno się bezpośrednio dotykać przewodzących elementów produktu, ponieważ grozi to wystąpieniem awarii oraz niewłaściwą pracą urządzeń. Kartę rozszerzeń należy bezpiecznie podłączać do wyznaczonych złączy, unikając luzów. Błędy na etapie instalacji mogą doprowadzić do błędów w działaniu sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 215,00 PLN

Brutto: 264,45 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt