Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET

  • Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET

FX3U-ENET to specjalny produkt rozszerzający dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie model jest modułem komunikacyjnym dla Ethernetu 10/100 Mbit, zapewniającym obsługę przez RJ45 oraz TCP/IP. Produkt ten działa jako interfejs sterownika PLC, pozwalający na podłączenie jednostki centralnej FX3U, FX3UC lub FX3G do systemu hosta z wykorzystaniem odpowiednich protokołów komunikacyjnych poprzez Ethernet.

Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET

FX3U-ENET jest modułem komunikacyjnym, który w hierarchii produktów Mitsubishi zalicza się do grupy IAD213. W zewnętrznej grupie materiałowej zajmuje 10 pozycję standardową oraz posiada wskaźnik A w skali ABC, co zapewnia bezpośrednią dostępność magazynową tego modelu. Oferowany moduł współpracuje ze sterownikami należącymi do serii MELSEC-F, które są wyjątkowo funkcjonalne oraz jednocześnie kompaktowe.

Parametry i dane

Dostępny w naszym sklepie internetowym moduł komunikacyjny z interfejsem sieciowym Ethernet charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. Produkt ten posiada głębokość 87 mm, wysokość 90 mm oraz szerokość 55 mm, podczas gdy jego waga to jedynie 0,3 kg. Kompaktowe są również wymiary opakowania, sięgające 10 cm szerokości, 10 cm długości oraz 9 cm wysokości przy 0,900 cdm objętości oraz 0,295 kg masy brutto. Moduł sieciowy Mitsubishi dostępny w Magsteronie jest zgodny z CE, EAC, cUL, UL i RoHS, a także posiada zatwierdzenia transportowe DNV, LR i ABS.

Specyfikacja techniczna

Oferowany przez nas produkt znajduje zastosowanie w pobieraniu i modyfikowaniu danych z jednostki centralnej sterownika logicznego. Urządzenie wykorzystuje do komunikacji specjalny protokół komunikacyjny MELSEC, realizując transmisję do urządzeń zewnętrznych z zastosowaniem buforowania stałego. Moduł posiada też funkcję przekazywania i odbioru danych ze sterownika poprzez e-mail. Protokół MELSEC pozwala na odczytywanie i zapisywanie informacji z jednostki centralnej CPU do systemu hosta, a jego struktura jest pasywna.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.754,40 PLN

Brutto: 2.157,91 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt