Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-ADP

  • Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-ADP

FX3U-ENET-ADP taki kod produktu posiada dostępny w naszym asortymencie moduł komunikacyjny Ethernet, który możesz wykorzystać razem z kompaktowymi sterownikami logicznymi Mitsubishi MELSEC-F. Oferowany adapter przeznaczony jest dla PLC w wersjach FX3U, FX3UC, FX3G oraz FX3GC. Produkt ten możesz podłączyć do systemu wyższego rzędu, nawiązując połączenie z komputerem osobistym lub innym sprzętem za pomocą protokołu TCP/IP czy UDP.

Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-ADP

FX3U-ENET-ADP został sklasyfikowany przez firmę Mitsubishi do hierarchii produktów IAD213. Urządzenie to zalicza się do zewnętrznej grupy materiałowej na 10 pozycji standardowej. Wskaźnik A w skali ABC oznacza, że moduł adaptera Ethernet jest bezpośrednio dostępny z magazynu. Użytkownicy mogą odczytywać oraz zapisywać dane i programy ze sterownika PLC, a także tworzyć niestandardowe aplikacje do komunikacji za pomocą oprogramowania MELSEC Communication.

Parametry i dane

Gabaryty tego modułu sieciowego wynoszą 81,5 mm szerokości, 90 mm wysokości i 23 mm głębokości, z kolei waga to 0,1 kg. Wymiary opakowania sięgają natomiast 4,5 cm wysokości, 11,0 cm szerokości i 11,5 cm długości przy masie brutto 0,147 kg oraz objętości 0,569 cdm. Moduł komunikacyjny Ethernet oferowany w Magsteronie został wyprodukowany zgodnie z wytycznymi CE, RoHS, EAC, cUL oraz UL. Produkt marki Mitsubishi można podłączyć bezpośrednio za pomocą jednego kabla, bez konieczności stosowania koncentratora.

Specyfikacja techniczna

Użytkownicy mogą monitorować informacje i wartości urządzeń przechowywane w jednostce głównej oraz oferowanym przez nas module komunikacyjnym, korzystając z przeglądarki internetowej w komputerze osobistym. Oferowany adapter zapewnia efektywną komunikację z wykorzystaniem protokołu kontroli transmisji TCP, umożliwiając jednoczesną realizację do 4 połączeń. Urządzenie dostępne w Magsteronie jest zasilane napięciem 5 V DC, dostarczanym wewnętrznie przez jednostkę centralną sterownika PLC firmy Mitsubishi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 705,20 PLN

Brutto: 867,40 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt