Moduł rozszerzeń PLC 16 kB FX3U-FLROM-16

  • Moduł rozszerzeń PLC 16 kB FX3U-FLROM-16

FX3U-FLROM-16 to funkcjonalny moduł rozszerzeń dla nowoczesnych sterowników programowalnych marki Mitsubishi. Dostępny w naszym asortymencie produkt możesz wykorzystać jako kartę pamięci FLASH RAM o pojemności 16 kroków dla programu realizowanego przez jednostkę centralną wybranego modelu PLC. Oferowany w Magsteronie moduł rozszerzający doskonale sprawdza się wielu wymagających aplikacjach i zastosowaniach.

Moduł rozszerzeń PLC 16 kB FX3U-FLROM-16

FX3U-FLROM-16 jest modułem rozszerzeń Mitsubishi, zaliczanym do hierarchii produktów IAD213 oraz zewnętrznej grupy materiałowej na 10 pozycji standardowej. Oferowany w naszym sklepie internetowym model charakteryzuje się wskaźnikiem A w skali ABC, co oznacza dostępność magazynową. Moduł karty pamięci FLASH RAM dostępny w asortymencie Magsteronu współpracuje z CPU w odsłonach FX3U oraz FX3U, które zaliczają się do cenionej serii sterowników PLC MELSEC-F. Tak samo jak inne rozszerzenia z tej rodziny, oferowany produkt wyróżnia się prostotą instalacji i konfiguracji.

Dane i parametry

Moduł rozszerzeń dla sterowników Mitsubishi posiada niewielkie wymiary. Szerokość produktu to 37 mm, wysokość 20 mm a głębokość 6,1 mm, z kolei waga sięga 0,014 kg. Kompaktowe są też wymiary logistyczne opakowania, wynoszące 2 cm wysokości, 7 cm długości oraz 6 cm szerokości przy objętości 0,084 cdm oraz 0,016 kg masy brutto. Moduł rozszerzający dostępny w ofercie Magsteronu posiada certyfikaty wysyłkowe DNV, GL, RINA, NK, LR, NV oraz ABS, a także jest zgodny z EAC, CE i RoHS.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w asortymencie naszego sklepu internetowego moduł kasety FLASH RAM jest przystosowany do montażu bezpośrednio na procesorze PLC. Po wgraniu wewnętrznego programu rozszerzenie zastępuje wewnętrzną pamięć RAM w czasie pracy urządzenia. Dostępny w Magsteronie produkt cenionej firmy Mitsubishi posiada na wyposażeniu przyciski do transferu programu, dzięki którym da się trwale nadpisać wykonywany program z użyciem pamięci RAM.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 404,20 PLN

Brutto: 497,17 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt