Moduł rozszerzeń PLC 64 kB FX3U-FLROM-64

  • Moduł rozszerzeń PLC 64 kB FX3U-FLROM-64

FX3U-FLROM-64 - pod tym numerem katalogowym możesz zamówić w Magsteronie moduł rozszerzeń dla programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym działa jako karta pamięci FLASH RAM, której pojemność wynosi 64k kroków programu wykonywanego przez jednostkę centralną PLC. Tak samo jak inne moduły dedykowane tym sterownikom oferowany model jest wyjątkowo praktyczny i użyteczny.

Moduł rozszerzeń PLC 64 kB FX3U-FLROM-64

FX3U-FLROM-64 to moduł rozszerzający, który w hierarchii produktów Mitsubishi zalicza się do grupy IAD213. W grupie zewnętrznej materiałowej zajmuje 10. pozycję standardową, natomiast jego wskaźnik ABC to A z pełną dostępnością magazynową. Oferowany w Magsteronie moduł karty pamięci FLASH RAM jest kompatybilny z jednostkami centralnymi CPU w wersjach FX3U i FX3UC, należących do popularnej serii MELSEC-F firmy Mitsubishi. Podobnie jak inne rozszerzenia dedykowane tym sterownikom dostępny w naszym sklepie moduł jest łatwy w montażu i konfiguracji.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym sklepie internetowym moduł rozszerzeń Mitsubishi charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Jego wysokość to zaledwie 20 mm, podczas gdy głębokość wynosi 6,1 mm przy szerokości 37 mm oraz wadze 0,014 kg. Gabaryty opakowania sięgają natomiast 6 cm szerokości, 7 cm długości i 2 cm wysokości przy masie brutto 0,016 kg i objętości 0,084 cdm. Oferowany produkt jest zgodny z RoHS, CE i EAC, a także dysponuje certyfikatami wysyłkowymi ABS, DNV, GL, BV, NK, LR i RINA.

Dane i parametry

Moduł kasety FLASH RAM oferowany w naszym sklepie Magsteron powinien być montowany bezpośrednio do CPU. Po rozpoczęciu programu wewnętrznego produkt jest w stanie zastąpić wewnętrzną pamięć RAM podczas pracy sterownika. Rozszerzenie dostępne w naszym asortymencie dysponuje specjalnymi przyciskami transferu programu, dzięki którym możesz trwale nadpisać program realizowany z użyciem pamięci RAM. W przypadku nagłej awarii zasilania programowalnego sterownika logicznego Mitsubishi, akumulator CPU przeprowadza buforowanie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 825,60 PLN

Brutto: 1.015,49 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt