Moduł PLC We/Wy FX3UC-4AD

  • Moduł PLC We/Wy   FX3UC-4AD

FX3UC-4AD to przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi, 16-bitowy moduł wejść analogowych. Rozszerzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron posiada łącznie 4 wejścia analogowe dla prądu lub napięcia. Oferowany produkt jest zasilany przez 24 V DC, a jego specyfikacja techniczna odpowiada konfiguracji kompaktowych sterowników w wersji FX3UC z serii MELSEC-F.

Moduł PLC We/Wy FX3UC-4AD

FX3UC-4AD jest modułem zaliczanym do kategorii IAD213, a także należącym do zewnętrznej grupy materiałowej 10. na pozycji standardowej. Oferowany w Magsteronie produkt został oznaczony wskaźnikiem A, co w skali ABC oznacza pełną dostępność magazynową. Moduł zajmuje 8 punktów wejść i wyjść na jednostce centralnej sterownika PLC firmy Mitsubishi. Dużą zaletą tego rozszerzenia jest jego wysoka funkcjonalność, a także kompaktowa konstrukcja.

Dane i parametry

Zintegrowane z modułem 4 wejścia analogowe charakteryzują się napięciem wejściowym w zakresie od -10 do 10 V, podczas gdy prąd wejściowy wynosi od -20 do 20 mA oraz od 4 do 20 mA. Oferowany w Magsteronie produkt można eksploatować w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary modułu to 20,2 mm szerokości, 90 mm wysokości i 89 mm głębokości przy wadze 0,13 kg, natomiast wymiary opakowania wynoszą 11,5 cm długości, 11 cm szerokości oraz 4,5 mm wysokości przy 0,569 cdm objętości oraz 0,185 kg masy brutto. Produkt ten jest zgodny z UL, cUL, CE oraz RoHS.

Specyfikacja techniczna

Moduł wejść analogowych oferowany w Magsteronie działa jako specjalny blok funkcyjny, który konwertuje cztery analogowe wartości wejściowe dla napięcia oraz prądu na wartości cyfrowe oraz przesyła je do jednostki centralnej programowalnego sterownika logicznego Mitsubishi. Produkt ten zawsze powinien być podłączony do PLC przy wyłączonym zasilaniu, odłączonych kablach oraz jednostce CPU zdemontowanej z szyny DIN. Urządzenie dysponuje osłoną złącza bloku przedłużającego, co podnosi bezpieczeństwo montażu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 976,10 PLN

Brutto: 1.200,60 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt