Moduł PLC We/Wy FX5-16ER/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16ER/ES

FX5-16ER/ES to rozszerzenie w formie specjalnego modułu, opracowanego przez firmę Mitsubishi specjalnie z myślą o nowoczesnych sterownika logicznych PLC. Za pomocą tego produktu możesz zwiększyć podstawową ilość wejść i wyjść przekaźnikowych w urządzeniu. Tak przystosowana jednostka centralna będzie w stanie realizować więcej zadań, przez co doskonale sprawdzi się w każdym układzie automatyki przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-16ER/ES

FX5-16ER/ES jest modułem zajmującym miejsce w hierarchii produktów IAD21702. Urządzenie zostało też zaklasyfikowane przez producenta do grupy zewnętrznej materiałowej, gdzie znajduje się na 10 pozycji standardowej. Oferowany w Magsteronie moduł rozszerzeń Mitsubishi jest dostępny bezpośrednio z magazynu, o czym świadczy wskaźnik ABC A. Produkt ten zalicza się do serii MELSEC IQ-F oraz współpracuje z wieloma nowoczesnymi jednostkami centralnymi CPU z tej rodziny, które wyróżniają się kompaktową konstrukcją i bogatą funkcjonalnością.

Specyfikacja i parametry

Produkt marki Mitsubishi dostępny w naszym sklepie Magsteron jest modułem kombinowanym. Na jego wyposażeniu znajduje się zintegrowanych 8 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych. Urządzenie wykorzystuje do zasilania napięcie DC, a jego znamionowa wartość powinna wynosić 24 V. Oferowany w naszym asortymencie moduł rozszerzeń dysponuje wyjściami typu przekaźnikowego. Jego zaletą jest prosty oraz szybki montaż.

Dane techniczne

Wymiary sprzedawanego przez nas urządzenia są bardzo kompaktowe. Produkt marki Mitsubishi waży jedynie 0,25 kg, natomiast jego gabaryty wynoszą 90 mm wysokości, 40 mm szerokości oraz 83 mm głębokości. Oferowany w Magsteronie moduł jest transportowany w opakowaniu o wymiarach 9 cm wysokości, 9 cm szerokości oraz 10,5 cm długości. Jego masa brutto wynosi 0,233 kg, podczas gdy objętość całkowita to 0,851 cdm. Producent oferuje urządzenie w pełni zgodne z EAC, UKCA, UL, cUL, CE oraz RoHS, a także opatrzone certyfikatami wysyłkowymi RINA, ABS, DNV GL, LR, NK, BV i KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 627,80 PLN

Brutto: 772,19 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt