Moduł we/wy generatora impulsów FX5-16ET/ES-H

  • Moduł we/wy generatora impulsów  FX5-16ET/ES-H

FX5-16ET/ES-H to oferowany w Magsteronie moduł wejściowy i wyjściowy generatora impulsów. Produkt ten jest specjalnym rozszerzeniem dla swobodnie programowalnych sterowników logicznych japońskiej marki Mitsubishi. Jego główną funkcją jest realizacja połączeń z jednostką centralną CPU, a następnie zwiększenie prędkości generowanych impulsów. Oferowany w naszym sklepie moduł sprawdza się także jako ogólne wejście lub wyjście.

Moduł we/wy generatora impulsów FX5-16ET/ES-H

FX5-16ET/ES-H jest modułem oznaczonym w katalogu Mitsubishi jako produkt zaliczany do hierarchii IAD21702. Urządzenie należy również do zewnętrznej grupy materiałowej 10 oraz zajmuje w niej pozycję standardową. Z uwagi na wskaźnik ABC C, moduł ten jest niemagazynowany i jego produkcja odbywa się na zamówienie. Oferowany przez nas produkt współpracuje ze sterownikami z serii MELSEC IQ-F, a jego zasilanie odbywa się z wykorzystaniem napięcia 24 V DC.

Parametry i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym zajmuje na PLC 16 punktów wejść i wyjść. Na jego wyposażeniu znajduje się łącznie 8 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych, które są zintegrowane. Produkt posiada wyjścia typu tranzystorowego, których logika wyjściowa to Sink. Zastosowanie tego modułu rozszerzającego pozwala na korzystanie z licznych funkcji, takich jak szybkie zliczanie, pomiar szerokości impulsu, przerwanie wejścia czy obsługa wyjścia PWM.

Dane techniczne

Moduł we/wy generatora impulsów dedykowany sterownikom japońskiej marki Mitsubishi charakteryzuje się kompaktowymi gabarytami. Jego wymiary sięgają 40 mm szerokości, 83 mm głębokości oraz 90 mm wysokości, podczas gdy waga to zaledwie 0,25 kg. Produkt ten jest dostarczany w opakowaniu mierzącym 10,5 cm długości, 9 cm szerokości oraz 9 cm wysokości, podczas gdy jego objętość to 0,851 cdm przy jedynie 0,222 kg masy brutto. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność z najważniejszymi normami, co potwierdzają oznaczenia RoHS, UKCA, EAC, CE, cUL oraz UL. Produkt posiada też wymagane certyfikaty wysyłkowe, w tym NK, LR, DNV GL, BV, ABS czy RINA.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.195,40 PLN

Brutto: 1.470,34 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt