Moduł PLC We/Wy FX5-16ET/ESS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16ET/ESS

FX5-16ET/ESS jest dedykowanym jednostkom centralnym PLC firmy Mitsubishi modułem rozszerzającym. Zastosowanie tego produktu podnosi podstawową funkcjonalność sterownika logicznego, ponieważ pozwala na jego rozbudowę o dodatkowe wejścia i wyjścia tranzystorowe. Oferowany w Magsteronie moduł poszerza w ten sposób zakres zastosowań posiadanego modelu CPU w automatyce przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-16ET/ESS

FX5-16ET/ESS to moduł przypinany przez producenta do hierarchii produktów IAD21702. Jego klasyfikacja obejmuje też przynależność do zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej. Model dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron posiada wskaźnik ABC A, w związku z czym można go sprowadzić bezpośrednio z magazynu firmy Mitsubishi. Moduł ten działa ze sterownikami logicznymi należącymi do serii produktowej MELSEC IQ-F.

Specyfikacja techniczna

Moduł rozszerzeń dostępny w Magsteronie wykorzystuje do zasilania napięcie DC, którego znamionowa wartość sięga 24 V. Urządzenie to wyposażono w zestaw 8 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych. Oferowany produkt jest modułem kombinowanym, a na jednostce centralnej sterownik PLC zajmuje łącznie 16 punktów wejściowych oraz wyjściowych. Logika wyjściowa w przypadku tego modelu marki Mitsubishi jest źródłowa, a same wyjścia mają typ tranzystorowy. Moduł charakteryzuje się prostotą podłączania.

Dane i parametry

Wymiary modułu rozszerzeń dla sterowników logicznych Mitsubishi są bardzo kompaktowe. Oferowany produkt ma głębokości 83 mm, a także szerokość 40 mm i wysokość 90 mm. Jego waga wynosi z kolei 0,25 kg. Urządzenie to jest też odpowiednio przygotowane logistycznie, a jego opakowanie mierzy 10,5 cm długości, 9 cm szerokości oraz 9 cm szerokości przy objętości 0,851 cdm oraz 0,214 kg masy brutto. Moduł rozszerzeń dostępny w asortymencie Magsteronu zapewnia pełną zgodność z CE, EAC, UKCA, UL, cUL oraz RoHS. Produkt dysponuje tez wysyłkowymi certyfikatami, takimi jak RINA, ABS, BV, NK, DNV GL, LR i KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 627,80 PLN

Brutto: 772,19 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt