Zasilacz Mitsubishi FX5-1PSU-5V

  • Zasilacz  Mitsubishi FX5-1PSU-5V

FX5-1PSU-5V jest nowocześnie zaprojektowanym i wykonanym zasilaczem marki Mitsubishi, dedykowanym programowalnym sterownikom logicznym tej marki. Oferowany w Magsteronie produkt nadaje się do współpracy z jednostkami centralnymi o kompaktowej budowie. Zasilacz ten dedykowany jest PLC z serii FX5 i działa jako moduł rozszerzający magistrali 5 V DC. Tak samo jak inne produkty rozszerzające charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy oraz dużą trwałością użytkową.

Zasilacz Mitsubishi FX5-1PSU-5V

FX5-1PSU-5V jest oznaczony w hierarchii produktów marki Mitsubishi jako IAD21702 i zajmuje standardową pozycję 10 w grupie materiałowej, a jego wskaźnik ABC A określa dostępność magazynową w ofercie producenta. Zasilacz ten obsługuje zasilanie w zakresie 100-240 V AC, a jego parametry prądowe wynoszą 1,2 A - 5 V oraz 0,3 A - 24 V. Oferowany przez nas produkt dedykowany jest serii MELSEC IQ-F, zapewniając pełną kompatybilność z popularnymi sterownikami logicznymi Mitsubishi FX5U oraz Mitsubishi FX5UJ.

Dane i parametry

Zasilacz dla programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi posiada kompaktowe gabaryty. Jego wymiary to szerokość 55 mm, wysokość 90 mm oraz głębokość 83 mm, podczas gdy waga wynosi jedynie 0,3 kg. Pod względem gabarytów logistycznych, opakowanie ma 10,5 cm długości, 9 cm szerokości oraz 9 cm wysokości przy masie brutto 0,280 kg oraz objętości 0,851 cdm. Takie parametry sprawiają, że oferowany przez nas zasilacz jest bardzo łatwy i szybki w transporcie.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł zasilacza został opracowany zgodnie z RoHS. Urządzenie dostępne w asortymencie Magsteronu posiada też oznaczenie CE, czyli najważniejszy znak jakości. Akcesorium spełnia też wytyczne norm EAC, UL oraz cUL czy UKCA. Dużą zaletą jest obecność kluczowych certyfikatów wysyłkowych, wśród których można wymienić DNV, GL, RINA, ABS, NK, LR i KR. Wszystko to przekłada się na dużą wszechstronność oferowanego przez nas modułu zasilacza FX5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 589,10 PLN

Brutto: 724,59 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt