Moduł PLC We/Wy FX5-32ER/DS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ER/DS

FX5-32ER/DS to dedykowany sterownikom PLC moduł rozszerzeń, który znajduje zastosowanie w przypadku urządzeń japońskiego producenta Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie model posiada wbudowane wejścia i wyjścia przekaźnikowe, pozwalające na zwiększenie standardowej specyfikacji posiadanej jednostki centralnej CPU. Moduł ten podnosi zakres funkcji sterownika logicznego, a tym samym poszerza możliwości jego wykorzystania w otoczeniu przemysłowym.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ER/DS

FX5-32ER/DS to produkt, który w hierarchii został zakwalifikowany do linii urządzeń IAD21702. Oferowany przez nas moduł rozszerzeń jest też przypisany do zewnętrznej grupy materiałowej na 10, standardowej pozycji. Produkt marki Mitsubishi odznacza się wskaźnikiem ABC A, dzięki czemu można go zamówić bezpośrednio z magazynu producenta. Urządzenie to dedykowane jest swobodnie programowalnym sterownikom logicznym, które należą do serii MELSEC IQ-F o potwierdzonej renomie i wysokiej wydajności.

Dane i parametry

Moduł rozszerzeń dla sterowników PLC Mitsubishi jest zasilany napięciem 24 V DC. Urządzenie to posiada na zintegrowanym wyposażeniu 16 wejść cyfrowych, a także 16 wyjść cyfrowych. Produkt zajmuje na sterowniku PLC 32 punkty wejściowe oraz wyjściowe. Oferowany w Magsteronie wyróżnia się prostotą i szybkością instalacji, c co wynika z braku potrzeby stosowania profesjonalnych narzędzi czy specjalistycznych zatrzasków.

Specyfikacja techniczna

Produkt marki Mitsubishi dostępny w naszym sklepie internetowym odznacza się kompaktową konstrukcją. Jego wymiary to jedynie 150 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 83 mm głębokości przy wadze 0,65 kg. Urządzenie jest transportowane w opakowaniu, którego gabaryty sięgają 17 cm długości, 12 cm szerokości, 11 cm wysokości oraz 2244 cdm objętości przy 0,735 kg masy brutto. Oferowany przez nas produkt został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami, co potwierdzają certyfikaty EAC, UL, cUL, RoHS oraz CE. Moduł ma też atesty transportowe i wysyłkowe, takie jak np. RINA, DNV GL, BV, KR, LR, ABS czy NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt