Moduł PLC We/Wy FX5-32ER/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ER/ES

FX5-32ER/ES jest rozszerzeniem w formie modułu, który znajduje zastosowanie razem z programowalnym sterownikiem logicznym firmy Mitsubishi. W naszym sklepie internetowym Magsteron oferujemy wyjątkowo funkcjonalny produkt, pozwalający na rozbudowę jednostki centralnej PLC o dodatkowe wyjścia oraz wejścia. Jego zastosowanie podnosi zakres zastosowań posiadanego modelu sterownika.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ER/ES

FX5-32ER/ES jest modułem sklasyfikowanym w hierarchii produktów jako IAD21702, a także przypisanym do zewnętrznej grupy materiałowej na standardowej pozycji 10. Rozszerzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego posiada wskaźnik A, co w skali ABC oznacza pełną dostępność z magazynu. Moduł wejść i wyjść cyfrowych oferowany w Magsteronie jest dedykowany sterownikom PLC z serii MELSEC IQ-F japońskiej marki Mitsubishi, które zwracają uwagę kompaktową konstrukcją oraz dużą wydajnością pracy.

Specyfikacja i parametry

Produkty dostępny w naszym sklepie internetowym jest zasilany przez 100-240 V AC. Moduł ten posiada 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych oraz 16 zintegrowanych wejść cyfrowych. Na PLC zajmuje 32 punkty wejściowe oraz wejściowe po zamontowaniu. Urządzenie to dysponuje wyjściami typu przekaźnikowego. Moduł jest bardzo łatwy montażu, który nie wymaga korzystania z profesjonalnego oprzyrządowania oraz dedykowanych zatrzasków lub zaczepów.

Dane techniczne

Produkt dostępny w ofercie naszego sklepu Magsteron charakteryzuje się minimalistyczną konstrukcję. Jego wymiary to 90 mm wysokości na 150 mm szerokości na 83 mm głębokości, podczas gdy waga wynosi zaledwie 0,65 kg. Urządzenie jest też transportowane w bezpiecznym opakowaniu, którego parametry sięgają 12 cm szerokości, 17 cm długości i 10,5 cm wysokości przy objętości 2142 cdm oraz masie brutto 0,703 kg. Oferowany przez nas moduł rozszerzeń został wyprodukowany zgodnie z UL, cUL, EAC, CE, RoHS i UKCA o czym świadczą stosowne atesty. Produkt ma też certyfikaty transportowe i wysyłkowe, takie jak BN, KR, DNV GL, ABS, NK, KR, RINA i LR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt