Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/DSS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ET/DSS

FX5-32ET/DSS jest dodatkowym produktem dla programowalnych swobodnie sterowników logicznych marki Mitsubishi. Oferowany w naszym e-sklepie produkt przeznaczony jest do rozbudowy jednostki centralnej CPU o dodatkowe wejścia i wyjścia tranzystorowe. Za pomocą modułu dostępnego w Magsteronie możesz znacząco poszerzyć standardową specyfikację sterownika PLC, a tym samym podnieść zakres jego zastosowań.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/DSS

FX5-32ET/DSS odpowiada hierarchii produktowej IAD27102 w katalogu marki Mitsubishi. Producent zadecydował również o przypisaniu tego modelu do zewnętrznej grupy materiałowej na standardowej, 10. pozycji. Oferowany w Magsteronie moduł posiada oznaczenie A zgodnie ze wskaźnikiem ABC, co daje pewność jego bezpośredniej dostępności z magazynu. Produkt ten dedykowany jest kompaktowym sterownikom logicznym Mitsubishi z serii MELSEC IQ-F.

Specyfikacja i dane

Moduł sprzedawany w naszym sklepie internetowym wykorzystuje do zasilania napięcie, którego wartość znamionowa wynosi 24 V DC. Produkt ten wyposażono w zestaw 16 wejść oraz 16 wyjść cyfrowych, a na PLC zajmuje on 32 punkty wejściowe i wyjściowe. Oferowany moduł japońskiej firmy Mitsubishi dysponuje wyjściami tranzystorowymi, których logika wyjściowa jest oznaczona jako źródłowa. Niemałym atutem pozostaje prosty i łatwy montaż tego komponentu na sterowniku.

Parametry techniczne

Moduł wejść i wyjść cyfrowych firmy Mitsubishi charakteryzuje się niewielkimi gabarytami, podobnie jak współpracujące z nim sterowniki PLC. Wymiary produktu to 83 mm głębokości, 150 mm szerokości oraz 90 mm wysokości przy wadze 0,65 kg. Oferowany w naszym sklepie internetowym model jest transportowany w opakowaniu, którego parametry to 11 cm wysokości, 12 cm szerokości oraz 17 cm długości przy 0,693 kg masy brutto oraz objętości sięgającej 2244 cdm. Firma Mitsubishi opracowała swoje urządzenie przy zachowaniu zgodności z RoHS, UL, cUL, CE, EAC oraz UKCA. Produkt ten posiada również wymagane certyfikaty transportowe i wysyłkowe, włącznie z DNV GL, ABS, NK, BV, LR, KR oraz RINA.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt