Adapter Wejść/wyjść FX5-4AD-ADP

  • Adapter Wejść/wyjść     FX5-4AD-ADP

FX5-4AD-ADP to numer produktu oferowanego w Magsteronie, którym jest rozszerzający adapter dla programowalnych sterowników logicznych japońskiej marki Mitsubishi. Za jego pomocą można rozbudować standardową specyfikację jednostek CPU FX5 o 4 wejścia analogowe. Urządzenie to zasilane jest napięciem 5 V i 24 V DC oraz współpracuje ze sterownikami logicznymi Mitsubishi z serii MELSEC IQ-F.

Adapter wejść/wyjść FX5-4AD-ADP

FX5-4AD-ADP jest adapterem umiejscowionym w hierarchii produktów IAD21703, który w zewnętrznej grupie materiałowej zajmuje 10 pozycję standardową. Wskaźnik ABC tego urządzenia to A, co zapewnia pełną dostępność z magazynu. Po podłączeniu do jednostki centralnej sterownika oferowany adapter pozwala na korzystnie z czterech dodatkowych wejść napięciowych lub prądowych. Wartości po konwersji zapisywane są w rejestrach odpowiednich dla wybranego kanału. Dopuszczalnie jednostka centralna CPU działa z czterema modułami tego typu.

Parametry i dane

Zintegrowane z adapterem wejścia analogowe charakteryzują się napięciem wejściowym od -10 do 10 V, od 0 do 10 V, od 0 do 5 V oraz od 1 do 5V, podczas gdy ich zakres prądu wejściowego wynosi od -20 do 20 mA, od 0 do 20 mA oraz od 4 do 20 mA. Produkt nadaje się do użytkowania w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary urządzenia wynoszą 106 mm wysokości, 89,1 mm głębokości i 17,6 mm szerokości, podczas gdy waga to 0,1 kg. Moduł jest zgodny z UKCA, EAC, CE, UL i cUL, a także posiada atesty transportowe ABS, KR, LR, BV, DNV, GL, RINA i NK.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w sklepie Magsteron adapter osiąga szybkość konwersji maksymalnie 450 s, a dane podlegają aktualizacji przy każdorazowym sterowaniu przez jednostkę centralną sterownika PLC. Charakterystyka konwersji wejściowej jest wyrażana poprzez nachylenie prostej linii łączącej wartość przesunięcia, a także wartość wzmocnienia w momencie konwersji wejść analogowych spoza sterownika logicznego na wejścia cyfrowe.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 838,50 PLN

Brutto: 1.031,36 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt