Adapter Wejść/wyjść FX5-4DA-ADP

  • Adapter Wejść/wyjść     FX5-4DA-ADP

FX5-4DA-ADP - taki numer katalogowy posiada jeden z produktów rozszerzających dla sterowników PLC firmy Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie model to adapter wyposażony w 4 wyjścia analogowe, który może zastosować razem z inteligentnymi jednostkami centralnymi serii FX5 w systemie MELSEC IQ-F. Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym wykorzystuje do zasilania napięcie o znamionowej wartości 24 V DC.

Adapter wejść/wyjść FX5-4DA-ADP

FX5-4DA-ADP to adapter zaliczany w katalogu Mitsubishi do hierarchii produktów IAD21703. W grupie materiałowej zewnętrznej zajmuje 10 pozycję standardową, a wskaźnik A w skali ABC oznacza pełną dostępność z magazynu. Moduł ten rozbudowuje jednostkę centralną sterownika PLC o 4 kanały napięciowe lub prądowe. Dane analogowe ulegają przekonwertowaniu na cyfrowo-analogowe po wprowadzaniu ustalonych wartości, zależnie od rejestrów przypisanych dla poszczególnych kanałów. Maksymalnie z CPU współpracują cztery takie adaptery.

Dane i parametry

Oferowany w Magsteronie produkt dysponuje 4 zintegrowanymi wyjściami analogowymi, których zakres napięcia wyjściowego wynosi od -10 V do 10 V, od 0 V do 10 V, od 0 V do 5 V oraz od 1 V do 5 V. Parametry prądu wyjściowego utrzymują się natomiast w zakresie od 0 do 20 mA oraz od 4 do 20 mA. Urządzenie dostępne w naszym asortymencie możesz użytkować w środowisku, którego temperatura otoczenia wyniesie od 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary modułu to 17,6 mm szerokości, 106 mm wysokości, 89,1 mm głębokości oraz 0,1 kg wagi.

Specyfikacja techniczna

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym jest wykonany zgodnie z UKCA, EAC, CE, UL i cUL, a także dysponuje wysyłkowymi certyfikatami DNV, ABS, BV, LR, GL, KR, RINA i NK. Szybkość konwersji wynosi maksymalnie 950 s, a dane są automatycznie aktualizowane przy każdym skanowaniu przez jednostkę centralną. Między terminalem wyjściowym a sterownikiem PLC znajduje się izolacja w formie transoptora, natomiast między kanałami wyjściowymi nie ma separacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 838,50 PLN

Brutto: 1.031,36 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt