Moduł PLC Wejść FX5-8EX/ES

  • Moduł PLC Wejść   FX5-8EX/ES

FX5-8EX/ES to dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego moduł rozszerzeń, przeznaczony dla swobodnie programowalnych sterowników logicznych japońskiej marki Mitsubishi. Produkt ten pozwala na rozbudowę standardowej specyfikacji PLC o dodatkowe wejścia cyfrowe. Za jego pomocą możesz znacząco rozszerzyć podstawowe możliwości jednostki centralnej, a tym samym wykorzystać ją w wielu aplikacjach oraz projektach automatyki.

Moduł PLC Wejść FX5-8EX/ES

FX5-8EX/ES to opracowany przez markę Mitsubishi moduł rozszerzeń, który w katalogu producenta został przypisany do hierarchii IAD21702. Urządzenie to zalicza się również do 10 zewnętrznej grupy materiałowej, gdzie zajmuje pozycję standardową. Oferowany w Magsteronie moduł jest oznaczony wskaźnikiem ABC A, w związku z czym pozostaje dostępny z bezpośrednich zapasów magazynowych producenta. Produkt ten dedykowany jest sterownikom logicznym Mitsubishi z popularnej i cenionej serii MELSECEC IQ-F.

Dane i specyfikacja

Oferowany w Magsteronie moduł posiada 8 zintegrowanych wejść cyfrowych oraz zajmuje 8 punktów wejść i wyjść na sterowniku PLC. Urządzenie wykorzystuje do zasilania napięcie o wartości znamionowej, która wynosi 24 V DC. Typ wejścia dostępny na module to Sink/źródło. Zastosowanie tego produktu znacząco zwiększa podstawowe możliwości jednostki centralnej, która już w standardzie dysponuje licznymi funkcjami analogowymi, zintegrowaną komunikacją oraz bardzo szybkimi wejściami i wyjściami.

Parametry techniczne

Moduł PLC dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron wyróżnia się niewielkimi wymiarami. Jego szerokość wynosi zaledwie 40 mm, podczas gdy wysokość sięga 90 mm przy głębokości 83 mm. Waga produktu to z kolei 0,2 kg. Oferowany przez nas moduł jest dostarczany w opakowaniu o gabarytach wynoszących 9 cm wysokości, 10 cm długości oraz 9 cm szerokości, natomiast jego objętość to 0,810 cdm przy masie brutto 0,179 kg. Producent zadbał o zgodność tego modelu z RoHS, EAC, UKCA, cUL oraz UL. Urządzenie dysponuje również najważniejszymi certyfikatami wysyłkowymi, takimi jak NK, RINA, LR, BV, ABS, DNV GL czy KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 399,90 PLN

Brutto: 491,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt