Moduł PLC We/Wy FX5-8EYR/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-8EYR/ES

FX5-8EYR/ES to specjalnie zaprojektowany moduł, który znajduje zastosowanie jako rozszerzenie dla urządzeń PLC marki Mitsubishi. Produkt dostępny w ofercie naszego sklepu Magsteron możesz wykorzystać do rozbudowy standardowych funkcjonalności posiadanego sterownika. Za jego pomocą da się poszerzyć jednostkę centralną o dodatkowe wyjścia przekaźnikowe, a tym samym podnieść zakres zastosowań PLC w warunkach przemysłowych.

Moduł PLC We/Wy FX5-8EYR/ESM

FX5-8EYR/ES to produkt, który w hierarchii katalogowej został przypisany do linii IAD21702. Urządzenie to jest też elementem zewnętrznej grupy materiałowej, gdzie zajmuje 10. pozycję standardową. Wskaźnik A w skali ABC oznacza, że oferowany przez nas moduł rozszerzeń jest w pełni dostępny w magazynach producenta. Model obecny w asortymencie Magsteronu został opracowany z myślą o kompaktowych sterownikach programowalnych z serii MELSEC IQ-F, które są wyjątkowo szybkie oraz wydajne.

Dane i parametry

Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł rozszerzeń jest zasilany napięciem 24 V DC. Model ten wyposażono w 8 wejść cyfrowych, które są w pełni zintegrowane. Na sterowniku PLC urządzenie zajmuje łącznie 8 punktów wejściowych oraz wyjściowych. Dostępny w Magsteronie moduł dysponuje wyjściami przekaźnikowymi. Jego instalacja jest bardzo prosta i ogranicza się do zastosowania kabla, natomiast nie wymaga użycia dedykowanych zaczepów czy zestawu specjalistycznych narzędzi.

Specyfikacja techniczna

Kompaktowe gabaryty sprawiają, że moduł ten jest wyjątkowo łatwy w instalacji i transporcie. Jego wymiary to 40 mm szerokości, 83 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 0,2 kg wagi. Opakowanie mierzy natomiast 10,5 cm długości, 9 cm wysokości i 9 cm szerokości, podczas gdy jego masa brutto to zaledwie 0,203 kg przy objętości 0,851 wyrażonej w cdm. Firma Mitsubishi opracowała swój produkt bardzo starannie, o czym świadczą najważniejsze atesty oraz zgodności z UL, cUL, EAC, UKCA i RoHS. Moduł ma też wymagane certyfikaty wysyłkowe, takie jak LR, KR, NK, DNV GL, BV, RINA i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 399,90 PLN

Brutto: 491,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt