Moduł PLC We/Wy FX5-8EYT/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-8EYT/ES

FX5-8EYT/ES to dostępny w Magsteronie produkt do rozbudowy sterowników logicznych firmy Mitsubishi, który oferujemy jako moduł rozszerzeń o nowoczesnej konstrukcji. Model ten pozwala na znaczące zwiększenie funkcjonalności i zakresu zastosowań jednostki centralnej PLC, ponieważ uzupełnia ją o dodatkowe wyjścia tranzystorowe. Podobnie jak same sterowniki oferowany moduł charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i prostotą obsługi.

Moduł PLC We/Wy FX5-8EYT/ES

FX5-8EYT/ES to moduł oznaczony w katalogu jako produkt odpowiadający hierarchii IAD21702. Rozszerzenie oferowane w naszym sklepie internetowym zalicza się również do zewnętrznej grupy materiałowej 10, zajmując w niej pozycję standardową. Model ten posiada oznaczenie C, co zgodnie ze skalą ABC dotyczy braku magazynowania materiału oraz produkcję na zamówienie. Oferowany w Magsteronie moduł jest dedykowany serii MELSEC IQ-F, w której występuje wiele funkcjonalnych i kompaktowych sterowników PLC firmy Mitsubishi.

Dane techniczne

Napięcie zasilania dla tego produktu wynosi 24 V DC. Moduł zajmuje na PLC 8 punktów wejść i wyjść, a jego specyfikacja obejmuje zestaw złożony z łącznie 8 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Logika wyjściowa w przypadku tego modelu to Sink, natomiast same wyjścia są tranzystorowe. Oferowany w Magsteronie produkt odznacza się prostotą instalacji, ograniczonej do zastosowania specjalnie przygotowanego kabla. Montaż nie wymaga korzystania z zaczepów oraz profesjonalnych narzędzi mocujących.

Specyfikacja i parametry

Dużą zaletą tego modułu dla sterowników Mitsubishi są jego niewielkie gabaryty. Wymiary to 40 mm szerokości, 90 mm wysokości i 83 mm głębokości, z kolei waga wynosi zaledwie 0,2 kg. Produkt jest dostarczany w opakowaniu o parametrach sięgających 9 cm wysokości, 9,5 cm szerokości oraz 10,5 cm długości, z kolei jego masa brutto wynosi 0,183 kg przy objętości 0,898 cdm. Urządzenie oferowane w naszym sklepie internetowym pozostaje zgodne z UL, cUL, EAC, uKCA oraz CE i RoHS, a także ma certyfikaty transportowe RINA, BV, NK, LR, KR, ABS i DNV GL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 399,90 PLN

Brutto: 491,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt