Moduł PLC We/Wy FX5-C16EX/D

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C16EX/D

FX5-C16EX/D to odpowiedni dla sterowników PLC marki Mitsubishi moduł rozszerzający. Produkt ten umożliwia rozbudowę jednostki centralnej urządzenia o dodatkowe wejścia cyfrowe, które pozwalają na zwiększenie zakresu zastosowań takiej aparatury. Oferowany w naszym sklepie moduł jest łatwy w instalacji oraz obsłudze, a przy tym pozostaje bardzo kompaktowy i doskonale współpracuje z wieloma modelami CPU firmy Mitsubishi.

Moduł PLC We/Wy FX5-C16EX/D

FX5-C16EX/D zalicza się do hierarchii IAD21702 w katalogu producenta, gdzie zajmuje również 10. standardowa pozycję w zewnętrznej grupie materiałowej. Oferowany przez nasz sklep Magsteron moduł rozszerzeń jest niemagazynowany i produkowany na zamówienie, o czym świadczy wskaźnik C w skali ABC. Produkt ten znajduje zastosowanie z urządzeniami należącymi do rodziny MELSEC IQ-F, w skład której wchodzą wyjątkowo szybkie, funkcjonalne oraz kompaktowe sterowniki logiczne PLC marki Mitsubishi.

Parametry techniczne

Moduł wejść cyfrowych oferowany w Magsteronie jest zasilany napięciem, którego wartość wynosi 24 V DC. Produkt ten dysponuje zestawem wbudowanych 16 wejść cyfrowych, a na sterowniku PLC zajmuje łącznie 16 punktów wejść i wyjść. Na wyposażeniu modelu sprzedawanego w naszym sklepie internetowym znajdują się wejścia DC typu Sink. Prostota montażu tego modułu rozszerzeń wynika z braku konieczności stosowania zaczepów i odpowiednich narzędzi, a także ogranicza się jedynie do przygotowania specjalnego kabla.

Dane i specyfikacja

Oferowany w Magsteronie produkt odznacza się niską wagą, która wynosi jedynie 0,1 kg. Moduł ma też niewielkie wymiary, sięgające 87 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 14,6 mm szerokości. ZGODNOŚĆ Z RoHS. Firma Mitsubishi zadbała o wysoką jakość produktu, a także bezpieczeństwo jego stosowania. Z tego względu dostępny w naszym sklepie internetowy moduł posiada atesty potwierdzające zgodność z RoHS, CE, UEAC, UKCA czy UL i cUL. Na uwagę zasługują też certyfikaty wysyłkowe w rodzaju NK, DNV GL, KR, BV, LR, RINA czy ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 559,00 PLN

Brutto: 687,57 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt