Moduł PLC We/Wy FX5-C16EX/DS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C16EX/DS

FX5-C16EX/DS to numer katalogowy produktu firmy Mitsubishi, który możesz zamówić w naszym internetowym sklepie Magsteron. Oferowany moduł pozwala na rozbudowę programowalnych sterowników logicznych tej cenionej, japońskiej marki. Za pośrednictwem tego produktu możesz zwiększyć funkcjonalność jednostki centralnej CPU, uzupełniając jej specyfikację o dodatkowe wejścia cyfrowe oraz podnosząc w ten sposób zakres zastosowań.

Moduł PLC We/Wy FX5-C16EX/DS

FX5-C16EX/DS firmy Mitsubishi jest modułem zaliczanym do hierarchii produktów IAD21702. Produkt posiada kompaktową konstrukcję i zajmuje 10 pozycję standardową w grupie materiałowej zewnętrznej. Oferowany w naszym sklepie model jest oznaczony wskaźnikiem A, który gwarantuje bezpośrednią dostępność z magazynu producenta. Moduł wejść cyfrowych w tej wersji może być stosowany z jednostkami centralnymi sterowników Mitsubishi, które należą do popularnej i docenianej serii MELSEC IQ-F.

Parametry techniczne

Oferowany przez nas moduł rozszerzeń korzysta do zasilania z napięcia 24 V DC. Urządzenie to posiada zestaw w pełni zintegrowanych 16 wejść cyfrowych, a na PLC zajmuje 16 punktów wejściowych i wyjściowych. Produkt dostępny w naszym asortymencie został wyposażony w wejścia DC typu Sink/źródło. Instalacja modułu odbywa się z użyciem odpowiedniego okablowania, co niweluje konieczność korzystania ze specjalistycznych narzędzi czy dedykowanych zaczepów mocujących.

Specyfikacja i dane

Moduł rozszerzający dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron posiada niewielkie wymiary. Jego szerokość wynosi zaledwie 14,6 mm, podczas gdy wysokość to 90 mm przy głębokości 87 mm oraz wadze jedynie 0,1 kg. Kompaktowe są również gabaryty opakowania, które sięgają 10 cm szerokości, 11 cm wysokości oraz 11 cm długości przy masie brutto 0,116 kg oraz objętości 1210 cdm. Moduł oferowany w naszym asortymencie posiada atesty CE, UL, cUL, UKCA i EAC potwierdzające zgodność z normami, a także dysponuje certyfikatami transportowymi i wysyłkowymi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 559,00 PLN

Brutto: 687,57 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt