Moduł PLC We/Wy FX5-C16EYT/D

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C16EYT/D

FX5-C16EYT/D to zestaw dodatkowych wyjść tranzystorowych dla sterownika logicznego japońskiej marki Mitsubishi, dostępny w formie łatwego w montażu modułu rozszerzeń. Produkt oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron pozwala na zwiększenie standardowej specyfikacji technicznej jednostki centralnej CPU. Jego zastosowanie sprawi, że sterownik PLC stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny oraz lepiej przystosowany do pracy w środowisku przemysłowym.

Moduł PLC We/Wy FX5-C16EYT/D

FX5-C16EYT/D jest rozszerzeniem przypisanym w katalogu firmy Mitsubishi do hierarchii produktów IAD21702, a także zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej. Oferowany przez nas model posiada oznaczenie ABC C, w związku z czym jest niemagazynowany i jego produkcja odbywa się na zamówienie. Moduł ten dedykowany jest sterownikom PLC z serii MELSCEC IQ-F oraz gwarantuje pełną kompatybilność z jednostkami centralnymi Mitsubishi należącymi do tej rodziny produktowej.

Dane i specyfikacja

Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł rozszerzający posiada łącznie 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych tranzystorowych, których logika wyjściowa jest zgodna ze standardem Sink. Produkt ten zajmuje na sterowniku PLC 16 punktów wejściowych i wyjściowych. Mocowanie modułu odbywa się szybko i łatwo za pomocą okablowania, bez potrzeby stosowania dedykowanych narzędzi czy specjalnych zaczepów.

Parametry techniczne

Waga produktu oferowanego przez nasz e-sklep Magsteron wynosi 0,1 kg. Wymiary tego modułu dedykowanego sterownikom Mitsubishi sięgają z kolei 14,6 mm szerokości, 87 mm głębokości oraz 90 mm wysokości. Transport produkt odbywa się w opakowaniu o gabarytach wynoszących 11,5 cm szerokości, 5 cm długości oraz 11 cm wysokości, a także 0,121 kg masy brutto i objętości całkowitej 0,633 cdm. Moduł rozszerzający dostępny w naszym asortymencie posiada liczne certyfikaty. Dotyczy to zarówno atestów EAC, CE, UKCA, UL czy cUL, jak i zatwierdzeń transportowych NK, RINA, DNV GL, BV, ABS, LR i KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 679,40 PLN

Brutto: 835,66 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt