Moduł PLC We/Wy FX5-C16EYT/DSS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C16EYT/DSS

FX5-C16EYT/DSS to produkt rozszerzający, dedykowany nowoczesnym układom automatyki przemysłowej. Za pomocą oferowanego w Magsteronie modułu możesz rozbudować funkcjonalność jednostki centralnej sterownika PLC firmy Mitsubishi. Produkt dostępny w naszym asortymencie pozwala na zwiększenie liczby wyjść tranzystorowych w CPU, dzięki czemu zyskuje ona nowe możliwości zastosowania w warunkach przemysłowych.

Moduł PLC We/Wy FX5-C16EYT/DSS

FX5-C16EYT/DSS firmy Mitsubishi to moduł zaliczany do hierarchii produktowej IAD21703. W katalogu marki zajmuje on miejsce w zewnętrznej grupie materiałowej na 10. pozycji standardowej. Ze względu na oznaczenia A zgodnie ze wskaźnikiem ABC, moduł ten jest bezpośrednio dostępny z magazynu producenta. Oferowany przez nas produkt rozszerzający jest dedykowany urządzeniom z serii MELSEC IQ-F, do której należą wyjątkowo funkcjonalne, szybkie oraz wydajne sterowniki logiczne PLC marki Mitsubishi.

Dane i specyfikacja

Produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego zajmuje na jednostce centralnej sterownika PLC 16 punktów wejść i wyjść. Na wyposażeniu dysponuje natomiast 16 wyjściami tranzystorowymi cyfrowymi, których logika wyjściowa jest źródłowa. Dużym atutem tego modelu jest prostota jego montażu. Instalacja ogranicza się do przygotowania odpowiedniego okablowania, natomiast nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi czy dedykowanych zaczepów mocujących.

Parametry techniczne

Waga oferowanego w Magsteronie modułu rozszerzeń wynosi 0,1 kg. Wymiary tego produktu to z kolei 20,1 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 87 mm głębokości, co czyni go wyjątkowo kompaktowym urządzeniem. Moduł jest ponadto dostarczany w niewielkim opakowaniu, dzięki czemu posiada optymalne gabaryty logistyczne. Jego waga brutto wynosi 0,119 kg przy objętości 0,569 cdm, natomiast wymiary to 11 cm szerokości, 4,5 cm wysokości oraz 11,5 cm długości. Marka Mitsubishi zadbała o zgodność produktu z RoHS, CE, UL, cUL oraz EAC, a także liczne atesty wysyłkowe.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 679,40 PLN

Brutto: 835,66 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt