Zasilacz Mitsubishi FX5-C1PS-5V

  • Zasilacz  Mitsubishi FX5-C1PS-5V

FX5-C1PS-5V to zasilacz japońskiej firmy Mitsubishi, który oferujemy w Magsteronie w wyjątkowo przystępnej cenie. Produkt ten przeznaczony jest do współpracy z kompaktowymi sterownikami PLC, a konkretnie z jednostkami centralnymi w standardzie FX5. Podobnie jak inne modele zasilaczy z tej serii, oferowane akcesorium odznacza się odpowiednio dobranymi parametrami technicznymi oraz dużą wytrzymałością. Na uwagę zasługują też niezbędne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość wykonania.

Zasilacz Mitsubishi FX5-C1PS-5V

FX5-C1PS-5V to zasilacz, który w hierarchii produktów firmy Mitsubishi odpowiada oznaczeniu IAD21703 oraz grupie materiałowej 10., gdzie zajmuje pozycję standardową. Produkt jest też opatrzony wskaźnikiem ABC AC, co oznacza bezpośrednią dostępność magazynową w ofercie producenta. Sprzedawany przez nas model działa jako moduł rozszerzający zasilacza i jest kompatybilny z jednostkami centralnymi FX5U oraz FX5UC z serii MELSEC IQ-F.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron produkt obsługuje zasilanie w zakresie 100-240 V AC. Zasilacz ten posiada parametry wynoszące 1,2 A - 5 V oraz 0,3 A - 24 V. Wymiary tego modułu wynoszą 20,1 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 74 mm głębokości, podczas gdy jego waga to zaledwie 0,1 mm. Gabaryty logistyczne sięgają 11 cm długości, 10 cm szerokości oraz 11 cm wysokości przy masie brutto 0,116 kg oraz objętości 1210 cdm.

Dane i parametry

Zasilacz Mitsubishi oferowany w naszym sklepie internetowym jest w pełni zgodny z RoHs. Urządzenie zostało opracowane w taki sposób, aby spełnić najważniejsze wymagania norm UL, cUl oraz EAC. Zaletą dostępnego w asortymencie zasilacza dedykowanego sterownikom logicznym PLC jest znak jakości CE. Wysoką efektywność współpracy z jednostkami centralnymi firmy Mitsubishi zapewnia zgodność z UKCA. Na uwagę zasługuje również obecność kluczowych certyfikatów wysyłkowych, do których należą DNV, GL, BV, ABS, RINA, KR, NK, i LR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 589,10 PLN

Brutto: 724,59 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt