Moduł PLC We/Wy FX5-C32ET/D

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32ET/D

FX5-C32ET/D jest oferowanym przez nasz sklep internetowy modułem wyjściowo-wejściowym, przeznaczonym do stosowania razem ze sterownikiem logicznym firmy Mitsubishi. Model ten spełnia funkcję produktu rozszerzającego, który znacząco podnosi podstawową specyfikację jednostki centralnej. Oferowany moduł pozwala na rozbudowę CPU sterownika logicznego o dodatkowe wejścia i wyjścia tranzystorowe.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32ET/D

FX5-C32ET/D to produkt zajmujący miejsce w hierarchii IAD21702, a także należący do 10 zewnętrznej grupy materiałowej na standardowej pozycji. Oferowany w Magsteronie sprzęt oznaczony został wskaźnikiem ABC C, dlatego jest niemagazynowany przez firmę Mitsubishi oraz produkowany tylko na zamówienie. Moduł cyfrowych wejść i wyjść w tej wersji współpracuje z jednostkami centralnymi sterowników PLC serii MELSEC IQ-F, które są wyjątkowo wydajne, kompaktowe i proste w obsłudze.

Dane i parametry

Oferowany produkt jest modułem kombinowanym wejść i wyjść, który do zasilania wykorzystuje napięcie o wartości znamionowej 24 V DC. Rozszerzenie dedykowane sterownikom Mitsubishi zawiera łącznie 16 wbudowanych wejść cyfrowych, a także 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Na jednostce centralnej zajmuje 32 punkty wejść oraz wyjść. Moduł dysponuje wyjściami tranzystorowymi, które charakteryzują się logiką wyjściową typu Sink. Oferowany przez nas model jest prosty w montażu, który nie wymaga stosowania dedykowanych zacisków czy specjalnych narzędzi.

Specyfikacja techniczna

Wymiary modułu rozszerzeń dostępnego w Magsteronie są bardzo kompaktowe. Oferowany produkt mierzy 87 mm głębokości, 20,1 mm szerokości i 90 mm wysokości, a także posiada wagę sięgającą tylko 0,15 kg. Nieduże są też gabaryty opakowania, które wynoszą 10,5 cm szerokości, 4,5 cm wysokości oraz 11,5 cm długości przy masie brutto 0,133 kg oraz objętości całkowitej 0,543 dcm. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność swojego produktu z RoHS, a także UL, cUL, EAC, CE czy UKCA. Moduł opatrzono też niezbędnymi certyfikatami transportowymi i wysyłkowymi, takimi jak LR, NK, RINA, KR, DNV GL, ABS czy BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.148,10 PLN

Brutto: 1.412,16 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt