Moduł PLC We/Wy FX5-C32ET/DSS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32ET/DSS

FX5-C32ET/DSS to produkt należący do grupy rozszerzeń dedykowanych programowalnym sterownikom logicznym PLC marki Mitsubishi. W naszym sklepie internetowym oferujemy moduł, który rozbudowuje podstawową specyfikację jednostki centralnej CPU o dodatkowe wejścia. Za pomocą tego produktu możesz podnieść funkcjonalność posiadanego sterownika, a tym samym zwiększyć docelowy zakres jego zastosowań w systemie automatyki przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32ET/DSS

FX5-C32ET/DSS to moduł Mitsubishi zaliczany do hierarchii produktowej IAD21702. W katalogu producenta należy on do zewnętrznej grupy materiałowej 10, a zajmowana przez niego pozycja jest standardowa. Moduł ten jest dostępny bezpośrednio z magazynu firmy Mitsubishi, o czym świadczy wskaźnik A w skali ABC. Produkt oferowany w Magsteronie współpracuje z jednostkami centralnymi sterowników PLC z rodziny MELSEC IQ-F.

Dane i parametry

Moduł rozszerzeń dostępy w naszym asortymencie jest zasilany napięciem 24 V DC. Produkt ten dysponuje 16 wbudowanymi wejściami cyfrowymi, a także 16 zintegrowanymi wyjściami cyfrowymi. Moduł posiada tym samym kombinowane wejścia i wyjścia typu tranzystorowego, których logika jest źródłowa. Oferowany sprzęt renomowanej marki Mitsubishi wyróżnia się prostotą instalacji, nie wymagającej korzystania z profesjonalnych narzędzi czy dedykowanych zaczepów. Montaż ogranicza się do podłączenia okablowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł rozszerzający sprzedawany przez nasz sklep internetowy posiada kompaktową konstrukcję. Wymiary produktu to 20,1 mm szerokości, 87 mm głębokości oraz 90 mm wysokości, z kolei jego waga wynosi zaledwie 0,15 kg. Oferowany model jest dostarczany w opakowaniu, którego gabaryty to 0,569 cdm objętości i 0,132 kg masy brutto przy wymiarach 4,5 cm wysokości, 11 cm szerokości oraz 11,5 cm długości. Moduł marki Mitsubishi dysponuje certyfikatami wysyłkowymi ABS, LR, RINA, NK, DNV GL oraz KR, a także posiada niezbędne atesty potwierdzające zgodność z UKCA, cUL, UL, CE i EAC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.148,10 PLN

Brutto: 1.412,16 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt