Moduł PLC We/Wy FX5-C32EX/D

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32EX/D

FX5-C32EX/D - taką nazwę katalogową posiada produkt marki Mitsubishi, którym jest nowocześnie zaprojektowany moduł rozszerzeń dla swobodnie programowalnych sterowników logicznych tej marki. Oferowany w Magsteronie model możesz z powodzeniem wykorzystać do rozbudowy jednostki centralnej, zyskują dodatkowe wejścia cyfrowe. Tak wyposażony sterownik PLC stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny, co znacząco podniesie zakres jego możliwych zastosowań w nowoczesnych układach automatyki.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32EX/D

FX5-C32EX/D jest produktem zgodnym z hierarchią IAD21702 w katalogu Mitsubishi. Producent przydzielił go również do zewnętrznej grupy materiałowej 10, gdzie zajmuje pozycję standardową. Urządzenie posiada ponadto wskaźnik C w skali ABC, co oznacza brak magazynowania materiału oraz jego produkcję jedynie na zamówienie. Moduł rozszerzeń oferowany w naszym sklepie internetowym jest dedykowany sterownikom należącym do serii MELSCE IQ-F i zachowuje kompatybilność z wieloma modelami jednostek centralnych CPU.

Dane i specyfikacja

Produkt firmy Mitsubishi dostępny w Magsteronie jest zasilany napięciem o znamionowej wartości 24 V DC. Moduł ten wyposażono w zestaw 32 zintegrowanych wejść cyfrowych, a na PLC zajmuje on 32 punkty wejściowe i wyjściowe. Oferowane przez nas urządzenie posiada wejścia DC typu Sink. Produkt jest łatwy w montażu, co wynika z braku konieczności stosowania dedykowanych zaczepów czy specjalistycznych narzędzi. Do instalacji wystarczy prawidłowo przygotowane okablowanie.

Parametry techniczne

Oferowany przez nas model dedykowany PLC firmy Mitsubishi posiada nieduże rozmiary. Moduł charakteryzuje się głębokością 74 mm, wysokością 90 mm oraz szerokością 20,1 mm, a jego waga wynosi 0,15 kg. Wymiary logistyczne opakowania również są nieduże, ponieważ wynoszą 11 cm szerokości, 4,5 cm długości oraz 11,5 cm wysokości przy masie brutto 0,134 kg oraz całkowitej objętości 0,569 cdm. Moduł opracowany przez japońską markę Mitsubishi posiada atesty potwierdzające zgodność z RoHS, CE, UKCA, Ul czy cUL, a także certyfikaty wysyłkowe.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 941,70 PLN

Brutto: 1.158,29 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt