Moduł PLC We/Wy FX5-C32EX/DS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32EX/DS

FX5-C32EX/DS to katalogowy kod produktu dedykowanego sterownikom PLC marki Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie Magsteron moduł pozwala na rozszerzenie standardowej funkcjonalności jednostki centralnej poprzez jej rozbudowę o nowe wejścia cyfrowe. Zastosowanie tego produktu zwiększa tym samym zakres zastosowań sterownika w układzie automatyki, umożliwiając realizację wielu różnych zadań i projektów.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32EX/DS

FX5-C32EX/DS zajmuje w katalogu producenta miejsce w hierarchii oznaczonej jako IAD21702. Oferowany przez nas moduł rozszerzający zalicza się też do 10. zewnętrznej grupy materiałowej, a jego pozycja jest standardowa. Wskaźnik ABC oznacza, że produkt pozostaje dostępny bezpośrednio z magazynu Mitsubishi. Dostępny w asortymencie Magsteronu moduł jest dedykowany jednostkom centralnym sterowników PLC z serii MELSEC IQ-F, które są bardzo kompaktowe, uniwersalne oraz szybkie.

Parametry i specyfikacja

Moduł rozszerzający sprzedawany w Magsteronie wykorzystuje do zasilania napięcie, którego wartość znamionowa wynosi 24 V DC. Oferowany produkt dysponuje łącznie 32 zintegrowanymi wejściami cyfrowymi, a na samym PLC zajmuje 32 punkty dla wejść i wyjść. Dużą zaletą tego rozszerzenia jest jego łatwy montaż, który nie wymaga stosowania żadnych specjalnych narzędzi czy zacisków. Mocowanie odbywa się za pomocą odpowiednio przygotowanego okablowania.

Dane techniczne

Moduł rozszerzający dla sterowników programowalnych Mitsubishi charakteryzuje się niedużymi gabarytami. Produkt posiada głębokość wynoszącą 87 mm, szerokość sięgającą 20,1 mm oraz wysokość na poziomie 90 mm, podczas gdy jego całkowita waga to zaledwie 0,15 kg. Produkt ma też nieduże gabaryty logistyczne i jest dostarczany w opakowaniu, którego parametry to 11,5 cm długości, 11 cm szerokości oraz 4,5 cm wysokości przy 0,569 cdm objętości oraz 0,129 kg masy brutto. Moduł ten dysponuje certyfikatami potwierdzającymi zgodność z RoHS, EAC, CE, UKCA oraz UL i cUL. Produkt posiada ponadto atesty transportowe, w tym KR, LR, NK, RINA, DNV GL, BV i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 941,70 PLN

Brutto: 1.158,29 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt