Moduł PLC We/Wy FX5-C32EYT/D

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32EYT/D

FX5-C32EYT/D to jeden z produktów rozszerzających, które możesz zastosować razem z jednostką centralną sterownika PLC japońskiej marki Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie Magsteron moduł wzbogaca podstawową funkcjonalność CPU o dodatkowe rozwiązania. W przypadku zastosowania tego produktu, programowalny sterownik logiczny zyskuje nowe wyjścia tranzystorowe.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32EYT/D

FX5-C32EYT/D jest nowoczesnym modułem PLC, który w katalogu producenta został zaliczony do hierarchii produktów IAD21702. Model oferowany w naszym asortymencie należy też do grupy materiałowej zewnętrznej 10 i zajmuje w niej standardową pozycję. Moduł dostępny w Magsteronie posiada wskaźnik ABC typu C, w związku z czym jest niemagazynowany oraz jego produkcja odbywa się na zamówienie. Urządzenie pozostaje kompatybilne z kompaktowymi, funkcjonalnymi, wydajnymi oraz szybkimi w obsłudze sterownikami PLC z serii MELSEC IQ-F firmy Mitsubishi.

Dane i parametry

Moduł dostępny w naszym e-sklepie Magsteron posiada wyjścia tranzystorowe z logiką wyjściową typu Sink. Urządzenie jest zasilane napięciem 24 V DC. Moduł ten posiada łącznie 32 wbudowane wyjścia cyfrowe, a na PLC zajmuje 32 punkty wejść i wyjść. Dużą zaletą tego modelu dedykowanego sterownikom programowalnym Mitsubishi jest prostota jego instalacji. Produkt nie musi być montowany z użyciem specjalnych złączy zaciskowych lub dodatkowych narzędzi, ze względu na mocowanie odpowiednio przygotowanymi kablami. Instalacja modułu jest szybka oraz łatwa.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w Magsteronie moduł ma 20,1 mm szerokości, 87 mm głębokości oraz 90 mm wysokości, podczas gdy jego waga to 0,15 kg. Wymiary logistyczne opakowania sięgają 11,5 cm długości, 10,5 cm szerokości oraz 4,5 cm wysokości, natomiast objętość to 0,543 cdm przy masie brutto 0,129 kg. Moduł jest wyprodukowany zgodnie z RoHS, a także posiada certyfikaty UL, cUL, CE, UKCA oraz EAC. Produkt dysponuje ponadto atestami wysyłkowymi RINA, LR, NK, KR, DNV GL< BV oraz ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.148,10 PLN

Brutto: 1.412,16 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt