Moduł sieci CC-Link IE Field FX5-CCLIEF

  • Moduł sieci CC-Link IE Field FX5-CCLIEF

FX5-CCLIEF to oferowany w Magsteronie moduł sieci CC-Link IE Field. Produkt ten przeznaczony jest dla programowalnych sterowników logicznych japońskiej marki Mitsubishi. Moduł spełnia funkcję inteligentnej stacji do sieci CC-Link IE Field, z którą możesz połączyć różne urządzenia współpracujące z PLC. Produkt dostępny w naszym asortymencie jest dedykowany kompaktowym sterownikom FX5U.

Moduł sieci CC-Link IE Field FX5-CCLIEF

FX5-CCLIEF jest modułem zaliczanym do hierarchii produktów IAD21703 w katalogu producenta. Urządzenie to należy również do grupy zewnętrznej materiałowej 10 i zajmuje standardową pozycję. Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł sieciowy działa jako stacja lokalna z interfejsem sieciowym CC-Link IE Field Network, współpracując ze sterownikami logicznymi Mitsubishi z serii MELSEC IQ-F.

Specyfikacja techniczna

Moduł sieci CC-Link IE Field dostępny w naszym asortymencie obsługuje od 1 do 120 inteligentnych stacji urządzeń, których zestawy określane są według parametrów lub programu. Szybkość transmisji wynosi 1 GB/s. Moduł ten obsługuje różne topologie sieci, w tym topologię linii, topologię gwiazdy oraz topologię pierścienia. Maksymalna dopuszczalna odległość między stacjami wynosi 100 m, zgodnie z kategorią 5e ANSI/TIA/EIA-568-B. Połączenie kaskadowe może się odbywać w maksymalnie 20 etapach.

Dane i parametry

Oferowany w Magsteronie moduł sieci CC-Link IE Field realizuje komunikację poprzez przekazywanie tokena. Produkt ten zajmuje 8 punktów wejść i wyjść na sterowniku. Wymiary urządzenia to 50 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 103 mm głębokości, z kolei waga wynosi 0,3 kg. Moduł jest transportowany w opakowaniu o parametrach sięgających 10 cm wysokości, 11,5 szerokości oraz 14 cm długości przy masie brutto 0,215 kg oraz objętości całkowitej 1610 cdm. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt dedykowany sterownikom logicznym Mitsubishi posiada liczne certyfikaty, które potwierdzają jego zgodność z UKCA, RoHS, CE, EAC oraz UL i cUL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.139,50 PLN

Brutto: 1.401,59 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt