Konektor kabla sieciowego FX5-CNV-BC

  • Konektor kabla sieciowego FX5-CNV-BC

FX5-CNV-BC - taki kod katalogowy posiada oferowany w Magsteronie konektor kabla sieciowego, czyli produkt rozszerzający dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi. Urządzenie to dedykowane jest kompaktowym jednostkom centralnym z linii FX5, należącym do systemu MELSEC IQ-F. Oferowany produkt działa jako złącze przedłużacza magistrali oraz jest kompatybilne z CPU w wersjach FX5U, FX5UC i FX5UJ.

Konektor kabla sieciowego FX5-CNV-BC

FX5-CNV-BC dostępny w Magsteronie zajmuje miejsce w hierarchii produktów IAD21703, a także należy do zewnętrznej grupy materiałowej na pozycji standardowej 10. Konektor kabla sieciowego oferowany przez nas sklep posiada wskaźnik A w skali ABC, dzięki czemu jest dostępny bezpośrednio z magazynu. Produkt ten spełnia funkcję adaptera do konwersji złącza na rozszerzenie, dzięki czemu może być stosowany między modułami Mitsubishi jako przedłużacz.

Parametry i dane

Konektor kabla sieciowego dostępny w asortymencie Magsteronu odznacza się kompaktową konstrukcją. Oferowany produkt posiada wysokość 40 mm, szerokość 60,5 mm i głębokość 16,4 mm, podczas gdy jego całkowita waga to jedynie 0,04 kg. Urządzenie charakteryzuje się również niewielkich wymiarów opakowaniem, które mierzy 8,5 cm długości, 7 cm szerokości i 4 cm wysokości przy objętości sięgającej 0,238 cdm oraz masie brutto 0,043 kg. Producent zadbał o zgodność z CE, EAC, RoHS, UKCA, cUL oraz UL, a także odpowiednie certyfikaty wysyłkowe - ABS, RINA, NK, BV, KR, LR, DNV i GL.

Specyfikacja techniczna

Konektor kabla sieciowego oferowany w naszym sklepie składa się z dwóch części obudowy, które należy oddzielić na etapie montażu. Instalacja produktu odbywa się z wykorzystaniem śrub M4. Należy pamiętać, aby zawsze przeprowadzać montaż konektora Mitsubishi przy wyłączonym zasilaniu jednostki centralnej sterownika PLC firmy Mitsubishi. W systemie można zastosować tylko jeden tego rodzaju produkt rozszerzający. Poza konektorem kabla sieciowego w zestawie znajduje się również instrukcja obsługi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 184,90 PLN

Brutto: 227,43 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt