Moduł konwertera magistrali FX5-CNV-BUS

  • Moduł konwertera magistrali FX5-CNV-BUS

FX5-CNV-BUS to moduł konwertera magistrali, który znajduje zastosowanie jako produkt rozszerzający dla programowalnego sterownika PLC firmy Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie model umożliwia szybką i efektywną konwersję połączeń między modułami rozszerzającymi FX3, a jednostką centralną CPU w wersji FX5.

Moduł konwertera magistrali FX5-CNV-BUS

FX5-CNV-BUS jest produktem wchodzącym do hierarchii IAD21702 w katalogu producenta. Firma Mitsubishi przypisała go również do 10. pozycji standardowej w zewnętrznej grupie materiałowej. Oferowany przez nasz sklep moduł konwertera magistrali jest dostępny bezpośrednio z magazynu, o czym informuje wskaźnik ABC A. Produkt ten pozostaje kompatybilny z jednostkami centralnymi CPU w wersjach FX5U oraz FX5UC, które zaliczają się do serii MELSEC IQ-F firmy Mitsubishi.

Specyfikacja techniczna

Moduł konwertera magistrali dedykowany PLC marki Mitsubishi jest przystosowany do eksploatacji w środowisku, którego temperatura robocza utrzymuje się w zakresie od minimum 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Oferowany w Magsteronie produkt pracuje pod napięciem o wartości znamionowej 1,5 V DC, natomiast pobór prądu wynosi 150 mA. Urządzenie działa na zasilaniu wewnętrznym. Urządzenie osiąga prędkości magistrali dostępu do modułu na poziomie odpowiadającym jednostce centralnej FX3. Dostępność funkcji zależy od modelu posiadanego sterownika logicznego firmy Mitsubishi, co dotyczy np. opcji automatycznego transferu.

Parametry i dane

Moduł konwertera magistrali sprzedawany w Magsteronie charakteryzuje się głębokością 83 mm, wysokością 90 mm oraz szerokością zaledwie 16 mm, podczas gdy jego waga to 0,1 kg. Produkt dostępny w naszym asortymencie jest odpowiednio przystosowany logistycznie, a parametry jego opakowania to 0,130 kg masy brutto, 0,545 cdm objętości, 11 cm długości, 4,5 cm wysokości oraz 11 cm szerokości. Oferowany przez nas moduł konwertera magistral jest zgodny UL i cUL, RohS, CE, EAC oraz UKCA. Urządzenie ma też atesty wysyłkowe, w tym NK, LR, DNV GL, KR, RINA, BV i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 184,90 PLN

Brutto: 227,43 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt