Connection module/Moduł połączeń FX5-CNV-IFC

  • Connection module/Moduł połączeń FX5-CNV-IFC

FX5-CNV-IFC jest jednym z produktów rozszerzających dla sterowników logicznych japońskiej marki Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie moduł konwersji złącza znajduje zastosowanie w realizacji połączeń między modułami wejść i wyjść z przedłużaczem oraz inteligentnymi modułami należącymi do serii MELSEC FX5U, a systemami modułów jednostek centralnych FX5UC.

Moduł połączeń FX5-CNV-IFC wejść 24V DC

FX5-CNV-IFC to moduł połączeń, który zajmuje miejsce w hierarchii produktów IAD21702 firmy Mitsubishi. Producent zalicza go również do zewnętrznej grupy materiałowej na 10 pozycji standardowej. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt dostępny jest bezpośrednio z magazynu, o czym informuje oznaczenie ABC A. Rozszerzenie to dedykowane jest sterownikom programowalnym Mitsubishi z serii MELSEC IQ-F i działa jako efektywny adapter konwersji dla kompatybilnych jednostek centralnych FX5UC.

Specyfikacja techniczna

Moduł konwersji złącza dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron może być używany w kombinacjach z modułami jednostek centralnych serii MELSEC FX5U. W jednym systemie dozwolone jest stosowanie tylko jednego takiego produktu. Urządzenie oferowane w naszym asortymencie jest zasilane napięciem o wartości znamionowej 5 V DC lub 24 VDC, natomiast pobór prądu wynosi 0 mA. Montaż tego produktu dedykowanego sterownikom Mitsubishi odbywa się z wykorzystaniem standardowej szyny DIN o szerokości 35 mm.

Parametry i dane

Moduł połączeń dostępny w Magsteronie posiada wysokość 90 mm, szerokość 14,6 mm oraz głębokość 74 mm, podczas gdy jego waga wynosi 0,1 kg. Produkt ten jest transportowany w odpowiednio przystosowanym logistycznie opakowaniu, którego parametry tu 4,5 cm wysokości, 11 cm szerokości, 11,5 cm długości oraz 0,569 cdm objętości przy 0,100 kg masy brutto. Oferowany przez nas moduł jest opracowany zgodnie z UL, cUL, RoHS, UKCA, EAC oraz CE. Urządzenie oznaczono też odpowiednimi atestami wysyłkowymi, włącznie z LR, DNV GL, RINA, BV, NK, LR i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 189,20 PLN

Brutto: 232,72 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt