Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/DSS

FX5U-32MT/DSS to szybki, wydajny i funkcjonalny sterownik PLC o kompleksowym zastosowaniu. Oferowany w Magsteronie model jednostki centralnej firmy Mitsubishi posiada wiele przydatnych opcji, a jego kompaktowa budowa pozwala na wykorzystanie ich w licznych projektach oraz aplikacjach. Urządzenie wyróżnia się przy tym prostotą obsługi. Jego dużą zaletą pozostaje możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje, co odbywa się poprzez zastosowanie modułów rozszerzeń.

Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/DSS

FX5U-32MT/DSS to produkt Mitsubishi zaliczany do hierarchii IAD27101, który zajmuje 10. pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Wskaźnik ABC A oznacza, że sterownik jest dostępny bezpośrednio z magazynu producenta. Jednostka centralna FX5U oferowana przez nasz sklep internetowy należy do cenionej serii MELSEC IQ-F. Urządzenie jest zasilane napięciem o wartości znamionowej 24 V DC. Pamięć programowa Flash wynosi 64k kroków.

Parametry i specyfikacja

Jednostka centralna CPU dostępna w naszym asortymencie posiada 16 wbudowanych wejść cyfrowych i 16 wyjść cyfrowych, a także 2 zintegrowane wejścia analogowe. Logika wyjściowa jest źródłowa, a sam typ wyjścia tranzystorowy. Sterownik umożliwia obsługę 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a także do 512 lokalnych oraz zdalnych punktów wejść i wyjść. Urządzenie jest w stanie osiągać czas cyklu na poziomie 34 ns w trybie zarówno LD, jak i MOV.

Dane techniczne

Oferowany w Magsteronie sterownik Mitsubishi został wyposażony w jeden port RS-485, a także pojedynczy Ethernet. Urządzenie zużywa 30 W energii oraz umożliwia obsługę opcjonalnego akumulatora buforowego. Klasa ochrony dla tego modelu PLC to IP10, natomiast dopuszczalny zakres temperatury otoczenia w czasie pracy wynosi od minimum 0 do maksimum 55 stopni Celsjusza. Wymiary produktu to 150 mm szerokości, 83 mm głębokości oraz 90 mm wysokości, podczas gdy waga sięga 0,65 kg. Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z UL, cUL, EAC, UKCA, CE oraz RoHS. Na uwagę zasługują również atesty wysyłkowe RINA, DNV GL, BV, LR, KR i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 353
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.711,40 PLN

Brutto: 2.105,02 PLN

Katalogi
fx5u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt