Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/ES

FX5U-32MT/ES jest urządzeniem PLC oferowanym w naszym sklepie internetowym. Sterownik ten opracowany został przez japońską markę Mitsubishi, a do jego zalet należy wysoka funkcjonalność oraz prostota obsługi. Jednostka centralna w tej wersji posiada wiele przydatnych opcji, a także jest bardzo szybka oraz wydajna. Model dostępny w Magsteronie możesz też łatwo rozbudować za pomocą modułów rozszerzających. Niemałym atutem pozostaje kompaktowa budowa tego urządzenia.

Sterownik Mitsubishi FX5U-32MT/ES

FX5U-32MT/ES to sterownik przypisany w katalogu producenta do hierarchii IAD21701, a także 10 zewnętrznej grupy materiałowej na pozycji standardowej. Wskaźnik ABC tego modelu to C, w związku z czym jest on niezmagazynowany przez firmę Mitsubishi i produkowany na zamówienie. Jednostka centralna w wersji FX5U należy do serii MELSEC IQ-F. Zasilanie urządzenia odbywa się przez 100-240 V AC, podczas gdy pamięć programu Flash wynosi 64k kroków.

Specyfikacja i parametry

Oferowany w naszym sklepie Magsteron sterownik dysponuje 16 wbudowanymi wejściami i 16 wbudowanymi wyjściami cyfrowymi, a także posiada 2 wejścia analogowe. Typ wyjścia dla tego modelu jest tranzystorowy, podczas gdy logika wyjściowa to Sink. Liczba lokalnych punktów wejść i wyjść wynosi 256, a w połączeniu z punktami zdalnymi dochodzi do 512. Jednostka centralna może osiągać czas cyklu do 34 ns w trybie LD oraz MOV. Na wyposażeniu znajduje się pojedynczy port Ethernet, a także jeden port RS-485.

Dane techniczne

Programowalny sterownik logiczny firmy Mitsubishi oferowany w naszym sklepie zużywa 30 W energii, a opcjonalnie umożliwia korzystanie z buforowego akumulatora. Jednostka centralna odznacza się klasą ochrony na poziomie IP10. Produkt ten może być użytkowany w środowisku, którego temperatura otoczenia nie wychodzi poza dopuszczalny zakres od minimum 0 do maksimum 55 stopni Celsjusza. Oferowany model PLC posiada wysokość 90 mm, szerokość 150 mm i głębokość 83 mm, podczas gdy jego waga wynosi 0,65 kg. Producent zadbał o zgodność z RoHs, EAC, UKCA, CE oraz UL i cUL, a także atesty transportowe DNV GL, NK, BV, KR, KR, RINA i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 353
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.711,40 PLN

Brutto: 2.105,02 PLN

Katalogi
fx5u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt