Sterownik Mitsubishi FX5U-80MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX5U-80MT/DSS

FX5U-80MT/DSS jest sprzedawaną w Magsteronie jednostką centralną Mitsubishi. Oferowany model CPU sterownika tej marki wyróżnia się rozbudowaną specyfikacją techniczną, kompaktową konstrukcją oraz wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach. PLC dostępny w naszym sklepie internetowym z powodzeniem sprawdzi się w nowoczesnym systemie automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX5U-80MT/DSS

FX5U-80MT/DSS jest sterownikiem zajmującym pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej 10 oraz zaliczanym do hierarchii produktowej IAD21701. Urządzenie to posiada wskaźnik A w skali ABC, dzięki czemu jest dostępne bezpośrednio z magazynu. Oferowana jednostka centralna należy do serii MELSEC IQ-F firmy Mitsubishi. Produkt ten zasilany jest napięciem 24 V DC i dysponuje pamięcią programową Flash o pojemności 64k kroków.

Specyfikacja i dane

Sterownik ten posiada łącznie 40 wbudowanych wejść cyfrowych i 40 wbudowanych wyjść cyfrowych, a także 2 wejścia analogowe. Urządzenie dysponuje wyjściami typu tranzystorowego o źródłowej logice wyjściowej. Liczba lokalnych punktów wejść i wyjść to 256, natomiast z uwzględnieniem zdalnych punktów wejść i wyjść wynosi 512. Oferowany produkt da się rozbudować za pomocą dedykowanych modułów rozszerzających, kompatybilnych z tą wersją programowalnego sterownika logicznego japońskiej marki Mitsubishi.

Parametry techniczne

CPU w tej odsłonie charakteryzuje się czasem cyklu 34 ns da LD oraz MOV. Na wyposażeniu jednostki centralnej dostępny jest pojedynczy port RS-485, a także jeden port Ethernet. Pobór mocy wynosi 45 W, a opcjonalnie da się zastosować akumulator buforowy. Klasa ochrony obudowy to IP10, podczas gdy dopuszczalna temperatura otoczenia w czasie pracy utrzymuje się w zakresie 0-55 stopni Celsjusza. Jednostka ma 285 mm szerokości, 83 mm głębokości oraz 90 mm wysokości przy wadze 1,2 kg. Producent opracował urządzenie zgodne z RoHS, UL, cUL, EAC, UKCA oraz CE. Oferowany sterownik ma też certyfikaty wysyłkowe NK, RINA, DNV GL, KR, ABS i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 353
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.268,00 PLN

Brutto: 4.019,64 PLN

Katalogi
fx5u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt