Obejma mocująca Omron - PYC-A1 -PAIR

  • Obejma mocująca Omron - PYC-A1 -PAIR
PYC-A1-PAIR to obejma mocująca do przekaźników firmy Omron, dostępna w formie standardowego komponentu zaciskowego. Produkt ten znacząco ułatwia i zwiększa intuicyjność mocowania urządzenia, podnosząc jednocześnie bezpieczeństwo oraz wygodę jego pracy. W zestawie oferowanym przez Magsteron znajdują się dwa takie same elementy zaciskowe, które pozwalają na wykonanie kompletnego mocowania przekaźnika.

Obejma mocująca Omron PYC-A1-PAIR

PYC-A1-PAIR jest produktem o wysokiej wytrzymałości dielektrycznej, dzięki czemu optymalnie chroni przekaźnik przed uszkodzeniami o różnym charakterze. Produkt ten wyróżnia się długim okresem eksploatacji, co wynika z zastosowania odpowiedniej jakości styków. Komponent wykonany został z solidnej stali, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, wodę oraz działanie korozji. Oferowana przez nas obejma mocująca może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Konstrukcja PYC-A1-PAIR

Dostępna w sklepie Magsteron obejma mocująca PYC-A1-PAIR dla przekaźników Omron z serii MY daje możliwość łatwego zamontowania modelu do różnych powierzchni. Konstrukcja tego elementu została optymalnie dopasowana do kompaktowej budowy urządzeń, dzięki czemu jego zamocowanie nie sprawi trudności nawet niedoświadczonej osobie. Produkt ten posiada wszystkie niezbędne atesty i pozostaje zgodny z obowiązującymi normami, włącznie z ustawą o bezpieczeństwie urządzeń elektrycznych i materiałów.

Parametry techniczne

Oferowana przez nas obejma pozwala na optymalne mocowanie poszczególnych elementów przekaźników Omron, włącznie z komponentami sztywnymi oraz wszelkiego rodzaju kablami w osłonkach. Montaż produktu jest bardzo prosty, co wynika z zastosowania niewielkich i łatwych w obsłudze otworów. Wystarczy przymocować za ich pomocą przekaźnik do wybranego podłoża, aby optymalnie ustabilizować jego pozycję. Zaciski są kompatybilne z przekaźnikami o gniazdach PTF08A-E, PTF11A oraz PTF14A-E, a także z przekaźnikami ogólnego przeznaczenia należącymi do serii.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYCA1PAIR
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
-16%
Netto: 1,10 PLN

Brutto: 1,35 PLN


Zapytanie o produkt