Oprogramowanie Serwisowe i Konserwacyjne SIWATOOL V4 i V7 - 7MH4900-1AK01

  • Oprogramowanie Serwisowe i Konserwacyjne SIWATOOL V4 i V7 - 7MH4900-1AK01

7MH4900-1AK01 to dostępne w Magsteronie oprogramowanie serwisowe SIWATOOL w wersji V4 i V7, przeznaczone dla modułów wagowych SIWAREX. Narzędzie to pozwala na przeprowadzenie szybkiej i wydajnej kalibracji modułu, wykonanie diagnostyki w przypadku awarii, zresetowanie parametrów czy zmianę ustawień konfiguracyjnych. Obsługa tego oprogramowania nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy o systemach automatyki SIMATIC.

Oprogramowanie serwisowe i konserwacyjne SIWATOOL V4 i V7 - 7MH4900-1AK01

7MH4900-1AK01 to wyjątkowo funkcjonalne oprogramowanie. Za jego pomocą można tworzyć kompletne kopie zapasowe wag, a następnie załadować je do nowego modułu. Takie rozwiązanie niweluje konieczność ponownej kalibracji. Możliwe jest również wgranie plików konfiguracyjnych utworzonych w trybie offline oraz odczytywanie bufora błędów. Oprogramowanie serwisowe i konserwacyjne SIWATOOL V4 i V7 pozostaje przy tym narzędziem wyjątkowo łatwy w instalacji oraz obsłudze.

Funkcjonalność

Oprogramowanie SIWATOOL znacząco upraszcza parametryzację modułów wagowych. Za jego pomocą można przeprowadzić wzorcowanie wagi, a także modyfikować różne parametry wagowe. Aby wykonać parametryzację przy użyciu tego narzędzia, należy połączyć moduł wagowy z komputerem PC. W przypadku programowania sterowników SIMATIC we współpracy z SIWAREX, wykorzystać można odpowiednią bibliotekę zainstalowaną w programie STEP7.

Instalacja i uruchomienie

Program SIWATOOL jest zawarty w pakiecie konfiguracyjnym. Po zainstalowaniu na komputerze, celem rozpoczęcia pracy wystarczy uruchomić narzędzie z katalogu. Wysyłanie i odbieranie danych odbywa się zawsze poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na rekord danych określony jako "wartość" w strukturze drzewa. Aby przykładowo wysłać rekord danych 3, należy kliknąć „Parametr kalibracji (DR3)”. Otworzy się wówczas podmenu z opcją wysłania odpowiedniego rekordu danych do modułu wagowego bądź też do odczytu z modułu. Wszystkie rekordy danych można wysyłać lub odczytywać z SIWAREX tylko jako kompletne pakiety.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 20, 96
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 7MH4900-1AK01
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 1.260,03 PLN

Brutto: 1.549,84 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt