Panel HMI Omron - NB10W-TW01B

  • Panel HMI Omron - NB10W-TW01B

NB10W-TW01B to numer katalogowy oferowanego w sklepie Magsteron panelu operatorskiego HMI marki Omron z serii NB. Urządzenie to wyróżnia się 10-calowym ekranem WVGA z kolorową matrycą TFT, którego rozdzielczość wynosi 800 x 480 pikseli. Panel posiada też trwałe podświetlenie LED oraz obsługuje komunikację Ethernent + USB Host.

Panel HMI Omron - NB10W-TW01B

NB10W-TW01B jest panelem o nowoczesnej konstrukcji, który umożliwia wyświetlanie danych w orientacji poziomej i pionowej. Oferowany przez nas model HMI możesz podłączać do innych urządzeń marki Omron oraz urządzeń pozostałych producentów, w tym sterowników PLC czy falowników. Do zalet tego modelu zaliczyć można elastyczną obsługę okien, szerokie spektrum dostępnych języków czy zaawansowane makra.

Parametry i dane techniczne

Urządzenie jest wyposażone w pojedynczy port Ethernet, dwa interfejsy RS 232, jeden port RS 422, jeden interfejs RS 485 oraz dwa porty USB. Ekran urządzenia jest w stanie wyświetlić do 65 536 kolorów, podczas gdy dostępna skala szarości i niebieskości wynosi 64. Urządzenie posiada ramę w kolorze czarnym. Stopień ochrony od strony frontowej to IP65. Oferowany w naszym sklepie panel operatorski Omron z serii NB posiada głębokość 54 mm, szerokość 268,8 mm oraz wysokość 210,8 mm, natomiast jego waga sięga 1950 g. Wymiar wycięcia montażowego to 258 mm szerokości oraz 200 mm wysokości. Wyświetlacz panelu cechuje się szerokim kątem widzenia, a jako użytkownik masz do 120 MB miejsca na przechowywanie danych ekranowych.

Funkcje i możliwości

Oferowany w sklepie Magsteron panel operatorski z serii NB posiada wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają tworzenie i wdrażanie projektów automatyki. Model marki Omron obsługuje urządzenia i pamięci USB. Za jego pomocą możesz też obsługiwać wiele języków i narzędzi, a nawet przeprowadzać symulacje offline i online. Urządzenie zapewnia również dostęp do bieżących informacji o alarmach, różnych opcji zabezpieczeń czy łatwej prezentacji danych.

Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: NB10W-TW01B
  • Dostępność: Na stanie
W magazynie
Netto: 4.700,00 PLN

Brutto: 5.781,00 PLN

Katalogi
DTR HMI Omron seria NB

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt